Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
15013_After_Sun_Mask_200ml

After Sun Mask, 200 ml

Maska na vlasy po opaľovaní
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.15013
Řada
skladom
Obohatená o Pura complex, zložku, ktorá chráni farbu pred UVA a UVB lúčami a ceramid A2, ktorý regeneruje a uhladzuje vlasy stresované slnkom, soľnými usadeninami a chlórom. Intenzívne vyživuje, predchádza dehydratácii a ihneď dodá jemnosť a lesk. Použitie : naneste po umytí...Čítať ďalej
15,30 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

Obohatená o Pura complex, zložku, ktorá chráni farbu pred UVA a UVB lúčami a ceramid A2, ktorý regeneruje a uhladzuje vlasy stresované slnkom, soľnými usadeninami a chlórom. Intenzívne vyživuje, predchádza dehydratácii a ihneď dodá jemnosť a lesk.

Použitie : naneste po umytí do vlhkých vlasov, nechajte pôsobiť 3 minúty, prečešte, opláchnite.

Sun - hlavné zložky:
Olej zo semien horského jablka - je vynikajúci zdroj mastných kyselín, prevažne olejové a linolové, so zjemňujúcimi, ukludňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami
Vitamíny A a E - majú antioxidačné a anti-age účinky
Fytosteroly - zložky rastlinného pôvodu, dodávajú hydratáciu a zabraňujú podráždeníu
Pura komplex – rastlinný multifunčný komplex obsahujúci: horec, medovku, borievku, ľubovník, borovicu a arniku.

Epurá
Z čistej alpskej prírody a z technológie laboratória Vitality´s vznikla Epurá. Nová rada vlasovej starostlivosti na báze certifikovaných výtažkov alpského pôvodu, obohatená o zložky pochádzajúce z Talianska a vybraných oblastí.

Absolútne bez: Silikónov, SLS, Ftalátov, SLES, Farbív, Sulfátov, PPG, Parabénov

Aby bolo možné garantovať bezpečný a biologický výrobok od semienka po výtažok, bol starostlivo vybraný Pura Complex v spolupráci s expertami na botaniku a poľnohospodárstvo. Horec, Arnika horská, Borovica lesná, Medovka lekárska, Borievka, Ľubovník bodkovaný. Tieto rastliny obsahujú botanický multifunkčný komplex, ktorý má čistiace, osviežujúce a energizujúce účinky.

X

Right Click

No right click