Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
17561-blow-dry-cream-150-ml

Blow Dry Cream, 150 ml

Tvarujúci krém na vysušenie vlasov
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/22.17561
Řada
skladom
Bez fixácieKrém pre výraznejší tvar vlasov urýchľuje a uľahčuje ich vysušenie. Pôsobí proti krepateniu, nezaťažuje a zanecháva vlasy hebké a ľahké. Krém je ideálny aj pre použitie pred stríhaním vlasov. MORINGA OLEJODÁRNAJe obsiahnutá v zložení všetkých produktov St...Čítať ďalej
Bežne 10,50 € 8,40 €

Celý popis

Bez fixácie

Krém pre výraznejší tvar vlasov urýchľuje a uľahčuje ich vysušenie. Pôsobí proti krepateniu, nezaťažuje a zanecháva vlasy hebké a ľahké. Krém je ideálny aj pre použitie pred stríhaním vlasov.

MORINGA OLEJODÁRNA
Je obsiahnutá v zložení všetkých produktov Style Stories. Hovorí sa jej aj zázračný strom a vykazuje mimoriadne účinky aj v rámci ošetrenia vlasov a pokožky. Výťažok z moringy naviac neutralizuje nežiadúce pachy a predlžuje pocit čistých vlasov.

TERMÁLNA OCHRANA
Všetky produkty, ktoré sú určené pre použitie pred samotným stylingom, obsahujú látky, ktoré po aktivácii teplom chránia vlasy pred volnými radikálmi a zároveň chránia keratín, ktorý vlasy prirodzene obsahujú.

VOŇA
Osobitá vôňa, ktorú milujú ženy aj muži. Celú radu produktov Style Stories charakterizujú okuzľujúce zamatové tóny - CITRÓN, MARHUĽA, BAMBUS, FRÉZIA, KONVALINKA, JASMÍN, SANTALOVÉ DREVO, FAZOLE TONKA, PIŽMOVÉ TÓNY


 

X

Right Click

No right click