Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
14021-olej-3-perfect

3 Perfect Oil, 100 ml

Olejová starostlivosť
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/32.14021
Řada
skladom
Vyživujúci olej je obohatený o tri hodnotné rastlinné oleje, ktoré spoločne vlas rekonštruujú, vyživujú a prejasňujú. Okamžite sa absorbuje, nezaťažuje a je vhodný pre všetky typy vlasov.Trilogy Luxusná olejová starostlivosť pre krásne vlasy Trilogy je mimoriadnym skrášľujú...Čítať ďalej
24,90 €

Celý popis

Vyživujúci olej je obohatený o tri hodnotné rastlinné oleje, ktoré spoločne vlas rekonštruujú, vyživujú a prejasňujú. Okamžite sa absorbuje, nezaťažuje a je vhodný pre všetky typy vlasov.

Trilogy
Luxusná olejová starostlivosť pre krásne vlasy
Trilogy je mimoriadnym skrášľujúcim ošetrením, zrodeným v laboratóriách Vitality´s, ktoré bolo vytvorené pre obnovenie žiarivosti a krásy vlasov. Ošetrenie je založené na troch hodnotných rastlinných olejoch, ktoré pochádzajú zo Stredomoria, na sójových proteínoch a oligominerálnych prvkoch. Prípravky neobsahujú sulfáty ani parabény a sú vhodné aj pre klientky s citlivou pokožkou hlavy. Zmysly okúzli kombinácia drevitých a kvetinových tónov.

HĹBKOVÉ OŠETRENIE TRILOGY VYUŽÍVA PRÍRODNÉ SILY TROCH RASTLINNÝCH OLEJOV:

• olej z mastichy - obsahuje esenciálne omega 3 mastné kyseliny a omega 6, ktoré hydratujú a vyživujú vlasové vlákno do hĺbky
• olej z hroznových jadierok - je bohatý na omega 6 mastné kyseliny a flavonoidy, dodáva hĺbkovú výživu
• olej z bio argánie trnitej - s obsahom omega 3 mastných kyselín, omega 6 a vitamínov E + A posilňuje vlasové vlákno, dodáva vlasom jemnosť, lesk a hedvábny vzhľad.

X

Right Click

No right click