Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
28096-beard-oil

Beard Oil, 30 ml

Olej na fúzy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/31.28096
Řada
skladom
Zjemňuje fúzy, dodáva im lesk a hydratáciu bez toho, aby pôsobili mastným dojmom. Olej obsahuje zmes vzácnych rastlinných olejov, medzi ktoré patrí olej zo sladkých mandlí, ktorý hydratuje a upokojuje a olej z marhúľ, ktorý je veľmi výživný a zároveň bohatý na vitamíny A...Čítať ďalej
15,90 €

Celý popis

Zjemňuje fúzy, dodáva im lesk a hydratáciu bez toho, aby pôsobili mastným dojmom. Olej obsahuje zmes vzácnych rastlinných olejov, medzi ktoré patrí olej zo sladkých mandlí, ktorý hydratuje a upokojuje a olej z marhúľ, ktorý je veľmi výživný a zároveň bohatý na vitamíny A, C a na nenasýtené mastné kyseliny.

For Man
Exkluzívna starostlivosť pre mužov
Starostlivosť pre mužov zahŕňa prípravky, ktoré sú vhodné pre vlasy, telo a fúzy. Všetky produkty sú bez parabénov, čím dochádza k eliminácii vzniku podráždení. Vôňa evokuje oblasť Stredomoria a krajín Orientu. V zložení nájdeme účinné látky ako napr. taurín, ktorý navracia vlasom silu a vitalitu, kyselinu salicylovú, allantoin, olej zo sladkých mandlí, z marhuľových jadier, aloe vera, bisabolol, mentol, výtažok z kokosového oleja, upokojujúci panthenol a kapsikum s antibakteriálnymi účinkami.

X

Right Click

No right click