Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
28095-after-shave

After Shave, 100 ml

Krém po holení
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/31.28095
Řada
skladom
Pôsobí preventívne proti podráždeniu, ktoré môže spôsobovať holenie. Krém jemne hydratuje pleť a zanecháva ju jemnú a ľahko parfémovanú vďaka obsahu aloe vera. Hydratačné a protizápalové vlastnosti aloe vera zaisťujú optimálnu hydratáciu pokožky a upokojujú prípadné pov...Čítať ďalej
14,90 €

Celý popis

Pôsobí preventívne proti podráždeniu, ktoré môže spôsobovať holenie. Krém jemne hydratuje pleť a zanecháva ju jemnú a ľahko parfémovanú vďaka obsahu aloe vera. Hydratačné a protizápalové vlastnosti aloe vera zaisťujú optimálnu hydratáciu pokožky a upokojujú prípadné povrchové zápaly.

For Man
Exkluzívna starostlivosť pre mužov
Starostlivosť pre mužov zahŕňa prípravky, ktoré sú vhodné pre vlasy, telo a fúzy. Všetky produkty sú bez parabénov, čím dochádza k eliminácii vzniku podráždení. Vôňa evokuje oblasť Stredomoria a krajín Orientu. V zložení nájdeme účinné látky ako napr. taurín, ktorý navracia vlasom silu a vitalitu, kyselinu salicylovú, allantoin, olej zo sladkých mandlí, z marhuľových jadier, aloe vera, bisabolol, mentol, výtažok z kokosového oleja, upokojujúci panthenol a kapsikum s antibakteriálnymi účinkami.

X

Right Click

No right click