Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3809

1 Month Eye Perfection Care Set, 2x12 ml

Očný set pre krásne oči za 1 mesiac
Výrobce
être belleêtre belle
8/3809-0000
Řada
skladom
Set s intenzívnym korekčným účinkom je ideálnym spojencom pre perfektný vzhľad očných partií. Dva na seba nadväzujúce kroky dokážu už za 14 dní spevniť očné okolie, redukovať suché linky a vrásky, aj viditeľne zmierniť tmavé kruhy pod očami a slzné vačky. Vďaka tomuto i...Čítať ďalej
98,00 €

Celý popis

Set s intenzívnym korekčným účinkom je ideálnym spojencom pre perfektný vzhľad očných partií. Dva na seba nadväzujúce kroky dokážu už za 14 dní spevniť očné okolie, redukovať suché linky a vrásky, aj viditeľne zmierniť tmavé kruhy pod očami a slzné vačky. Vďaka tomuto inovatívnemu konceptu viditeľne zdokonalíte vzhľad Vášho očného okolia už za jeden mesiac. Účinnosť oboch sér je umocnená v kombinácii so svetelnou terapiou a mikrovibráciou. Zároveň dochádza k zvýšeniu vyhladzujúcich a obnovujúcich účinkov. Mesačná kúra je rozdelená do dvoch krokov po 14 dňoch.

"RE-FILL" Sérum - doplňujúce sérum + svetelná terapia
Okamžite vyhladzujúce a vrásky vypĺňajúce očné sérum obsahuje morský planktón, perzskú akáciu a komplex s obsahom kyseliny hyalurónovej a kolagénu. Sérum aktivuje spevnenie kolagénovej štruktúry a vypĺňa zásobárne vlhkosti pleti pre zaistenie optimálneho prenosu aktívnych látok. Povolená pleť, viditeľnosť vrások, tmavých kruhov pod očami a slzných vačkov je hĺbkovo zmiernená. Viečka pôsobia pevnejším dojmom a očné partie získavajú svieži vzhľad. V spojení so svetelnou terapiou dochádza k aktivácii látkovej výmeny, vďaka čomu môžu byť účinné látky pleťou lepšie prijaté.

POUŽITIE: ráno a večer aplikujte pomocou prístroja po dobu 14 dní.

"RE-STRUCTURE" sérum - obnovujúce sérum + svetelná terapia + mikrovibrácie
Intenzívne obnovujúce očné sérum redukuje vrásky, morské účinné látky stimulujú obnovu buniek a aktivujú hĺbkovú hydratáciu pokožky. Rastlinné výťažky z krokusu a perzskej akácie dodávajú očným partiám spevnený a mladší vzhľad. Viečka pôsobia pevnejším dojmom a dochádza aj k výraznému zmierneniu tmavých kruhov pod očami a slzných vačkov. V spojení so svetelnou terapiou a mikrovibraciou je aktivovaná látková výmena, následné mikrovibrácie vypínajú tkanivo a lepšie odlučujú nahromadenú vodu a balastné látky.

POUŽITIE: ráno a večer aplikujte pomocou prístroja po dobu 14 dní.

Hyaluronic3 pre pleť s nedostatkom hydratácie
Kyselina hyalurónová disponuje schopnosťou viazať vo veľkom množstve vodu. Tá je dôležitou súčasťou pokožky pre vyvážený obsah hydratácie, pre pevnosť a elasticitu. Vďaka multiaktivnímu komplexu kyseliny hyalurónovej, ktorý je v rade hyaluronic3 obsiahnutý, dochádza k reaktivácii zásobární vlhkosti v pleti a ich vyplnenie. Vďaka tomuto inteligentnému viacúrovňovému systému je pleť prirodzene vyplnená zvnútra. Peptidy, ktoré dodávajú pleti štruktúru, podporujú tento intenzívny hydratačný a jemne modelačný ošetrujúci účinok.

Zvýšená hydratácia pleti už po dvoch hodinách až o 79%

X

Right Click

No right click