Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
technica-shampoo-silver-rgb

Color+ Silver Shampoo, 250 ml

Šampón proti nežiadúcim žltým odleskom
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/30.12054
Řada
skladom
Neutralizuje nežiadúce žlté odlesky šedých alebo bielych vlasov. Je ideálny po odfarbovaní vlasov, zjemňuje vlasové vlákno a oživuje lesk. Zloženie je obohatené o sójové proteíny, ktoré regenerujú a chránia vlasové vlákno. Vlasom navracia lesk a hedvábny vzhľad.Technica Špec...Čítať ďalej
12,50 €

Celý popis

Neutralizuje nežiadúce žlté odlesky šedých alebo bielych vlasov. Je ideálny po odfarbovaní vlasov, zjemňuje vlasové vlákno a oživuje lesk. Zloženie je obohatené o sójové proteíny, ktoré regenerujú a chránia vlasové vlákno. Vlasom navracia lesk a hedvábny vzhľad.

Technica
Špeciálna starostlivosť po farbení
bez parabénov
Technica je špecifickou radou starostlivosti o vlasy, ktorá vznikla za účelom profesionálnej starostlivosti po farbení prípravkami Vitality´s. Produkty rady Technica využívajú technológiu Color+, ktorá uzamyká farbu vo vlasovom vlákne a vytvára okolo vlasu ochranný film. Vďaka tomu predlžuje trvanlivosť farby. Výsledkom je 40% zvýšenie dlhotrvajúceho účinku farbenia a trvanlivosti farby. Prípravky rady Technica neobsahujú parabény ani tenzidy sulfátov, vďaka čomu nedochádza k podráždeniu citlivejšej pokožky hlavy.

X

Right Click

No right click