Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
technica-shampoo-rgb

Color+ Shampoo, 250 ml

Šampón na ochranu farby color+
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/30.12056
Řada
skladom
Šampón je určený na ochranu žiarivej farby vlasov. Technológia Color+ uzamyká farbu vo vnútri vlasového vlákna, a tým bráni ich predčasnému vyblednutiu. Nové zloženie vytvára ochranný obal okolo vlasu a zvyšuje trvanlivosť a žiarivosť farby. Obsiahnutá zložka polyquatern...Čítať ďalej
8,50 €

Celý popis

Šampón je určený na ochranu žiarivej farby vlasov. Technológia Color+ uzamyká farbu vo vnútri vlasového vlákna, a tým bráni ich predčasnému vyblednutiu. Nové zloženie vytvára ochranný obal okolo vlasu a zvyšuje trvanlivosť a žiarivosť farby. Obsiahnutá zložka polyquaternium 10 hydratuje a zlepšuje rozčesávanie vlasov, dodáva hebkosť a redukuje elektrostatický efekt vo vlasoch.

Technica
Špeciálna starostlivosť po farbení
bez parabénov
Technica je špecifickou radou starostlivosti o vlasy, ktorá vznikla za účelom profesionálnej starostlivosti po farbení prípravkami Vitality´s. Produkty rady Technica využívajú technológiu Color+, ktorá uzamyká farbu vo vlasovom vlákne a vytvára okolo vlasu ochranný film. Vďaka tomu predlžuje trvanlivosť farby. Výsledkom je 40% zvýšenie dlhotrvajúceho účinku farbenia a trvanlivosti farby. Prípravky rady Technica neobsahujú parabény ani tenzidy sulfátov, vďaka čomu nedochádza k podráždeniu citlivejšej pokožky hlavy.

X

Right Click

No right click