Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
technica-maschera-rgb

Color+ Mask, 200 ml

Maska na farbené vlasy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/30.13023
Řada
skladom
Intenzívna kúra pre ochranu farby vlasov Color+ fixuje farebné pigmenty vo vnútri vlasového vlákna, zaisťuje prilnavosť farby a jej trvanlivosť až o 40 %. Sójové proteíny regenerujú a obnovujú prirodzenú štruktúru vlasu. Antioxidačné vlastnosti sa starajú o žiarivosť farby. Ob...Čítať ďalej
12,00 €

Celý popis

Intenzívna kúra pre ochranu farby vlasov Color+ fixuje farebné pigmenty vo vnútri vlasového vlákna, zaisťuje prilnavosť farby a jej trvanlivosť až o 40 %. Sójové proteíny regenerujú a obnovujú prirodzenú štruktúru vlasu. Antioxidačné vlastnosti sa starajú o žiarivosť farby. Obsiahnutá zložka Vitalsoft zlepšuje lesk vlasov a dodáva im hodvábny vzhľad.


Technica
Špeciálna starostlivosť po farbení
bez parabénov
Technica je špecifickou radou starostlivosti o vlasy, ktorá vznikla za účelom profesionálnej starostlivosti po farbení prípravkami Vitality´s. Produkty rady Technica využívajú technológiu Color+, ktorá uzamyká farbu vo vlasovom vlákne a vytvára okolo vlasu ochranný film. Vďaka tomu predlžuje trvanlivosť farby. Výsledkom je 40% zvýšenie dlhotrvajúceho účinku farbenia a trvanlivosti farby. Prípravky rady Technica neobsahujú parabény ani tenzidy sulfátov, vďaka čomu nedochádza k podráždeniu citlivejšej pokožky hlavy.

X

Right Click

No right click