Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
5071_24_hour_facial_care_cream_50_ml

24-Hour Facial Care Cream, 50 ml

24 hodinový pleťový krém
Výrobce
être belleêtre belle
8/5071-0000
Řada
skladom
Jemný a rýchlo sa vstrebávajúci 24hodinový krém pre dennú starostlivosť o nečistú a mastnú pleť. Spoľahlivá antibakteriálna ochrana pred nečistotami pleti a vonkajšími vplyvmi životného prostredia - pre dlhodobo čistý a žiarivý vzhľad pleti plný zdravia. Použitie: nanáša...Čítať ďalej
25,00 €

Celý popis

Jemný a rýchlo sa vstrebávajúci 24hodinový krém pre dennú starostlivosť o nečistú a mastnú pleť. Spoľahlivá antibakteriálna ochrana pred nečistotami pleti a vonkajšími vplyvmi životného prostredia - pre dlhodobo čistý a žiarivý vzhľad pleti plný zdravia.

Použitie: nanášajte na tvár ráno a večer po vyčistení pleti čistiacim gélom Pure a po tonizáciu osviežujúcim tonikom. Jemne prípravok vmasírujte. Je vhodný zvlášť pre nečistú, mastnú a podráždenú pleť. Optimálne ho možno skombinovať aj s Purity Intense enzymatickým peelingom a maskou.

Tip: je tiež ideálny aj ako základ pod make-up.

Starostlivosť o nečistú pleť - nečistá pleť vyžaduje špeciálne, vysoko účinnú a na seba nadväzujúce starostlivosť, ktorá vylepší vzhľad pleti a zároveň vráti pokožke stratenú rovnováhu.
1. FÁZA - čistenie, tonizácia a peeling
- Pure Cleansing gél
- Refreshing Toning Gel
- Gentle Enzyme Scrub + Mask

2. FÁZA - hĺbkové čistenie pleti zakončené lokálnym ošetrením
- Purifiyng gél

3. FÁZA - ampulky a maska
- SK-10 Ampoules
- Anti-acne Powder Mask (Pri pravidelnom ošetrovaní pleti klientky na salóne nie je potrebné pri každej návšteve použití masky - len v závislosti na stave pleti).

4. FÁZA - tvárová starostlivosť
- 24-Hour Facial Care Cream alebo v akútnych prípadoch
- "SOS" Ultra-Effect Facial Fluid

Odporúčanie: podporte starostlivosť o pleť tiež častým pobytom na čerstvom vzduchu a zdravú, vyváženou stravou.

Purity Intense pre nečistú pleť
Účinná inovatívne starostlivosť pre tvár, krk a dekolt určená pre nečistú mastnú pleť a aknóznu pokožku. Pre účinné a viditeľné vylepšenia povrchu pokožky a pre žiarivú pleť. Nečistoty pleti nie sú v žiadnom prípade ojedinelým problémom. Postihnutá býva však nielen mladá pleť, nečistá pokožka môže predstavovať problém aj dlhú dobu po skončení pubertálneho obdobia a môže stále vyžadovať špeciálnu starostlivosť. Aby bola táto starostlivosť pokožke ponúknutá, vsádza značka etre belle na kombináciu inovatívnych účinných látok, ktoré pleť viditeľne a účinne vylepšujú.

• bez parabénov
• bez silikónov
• bez minerálnych olejov
• bez alergénnych parfumovaných olejov
• dermatologicky testované

X

Right Click

No right click