Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
flac-diamond-cristalli-spray-125-ml
Doprodej

Diamond Cristalli Spray, 125 ml

Tekuté kryštály v spreji pre normálne vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F10004
Řada
skladom
Rozjasňujúci sprej dodáva okamžitý lesk všetkým typom vlasov. Vlasové vlákno zahalí jemným ochranným filmom, ktorý pomáha chrániť vlasy pred vlhkosťou. Poskytuje lesk bez zaťaženia. DIAMOND - rada pre normálne vlasy.Rada pre normálne vlasy, ktoré nevyžadujú špeciálne ošetr...Čítať ďalej
Bežne 18,00 € 12,60 €

Celý popis

Rozjasňujúci sprej dodáva okamžitý lesk všetkým typom vlasov. Vlasové vlákno zahalí jemným ochranným filmom, ktorý pomáha chrániť vlasy pred vlhkosťou. Poskytuje lesk bez zaťaženia.

DIAMOND - rada pre normálne vlasy.

Rada pre normálne vlasy, ktoré nevyžadujú špeciálne ošetrenie, prepožičiava vlasom extrémny a dlhotrvajúci lesk, chráni a umocňuje intenzitu farby a zanecháva vlasy revitalizované a žiarivé ako diamanty!

CHARAKTERISTIKA: perfektne vyvážené zloženie, jemné, ale výnimočne účinné. Koncentráty účinných látok vlasy revitalizujú a dodávajú im ten správny mix prvkov pre ich každodennú krásu. Produkty sú obohatené o vitamínový komplex, ktorý prepožičiava vlasovému vláknu novú energiu a vďaka antioxidačným schopnostiam pôsobia látky obsiahnuté v zložení proti volným radikálom, ktoré sú prevažne zodpovedné za starnutie vlasového vlákna. 

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rada Semi di Lino schopná skvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty naviac obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výťažok z lneného semienka, ktorý rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantmi pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť jej lesk a intenzitu.
Na oba komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky rady Semi di Lino sú bez „nepriatelských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.


 

X

Right Click

No right click