Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
12025-bagno-post-colore-250ml-0

Colore Bagno Post-Colore, 250 ml

Šampón po farbení
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/21.12025
Řada
skladom
After-Colour ShampooJemne vlasy čistí a odstraňuje alkalické reziduá farby. Vďaka svojmu zloženiu s kyslým PH predchádza strate intenzity a žiarivosti farby. Látka Chroma Save pomáha zafixovať farebné pigmenty a predĺžiť ich trvanlivosť a lesk.Colore Starostlivosť o farbené vlasy...Čítať ďalej
10,50 €

Celý popis

After-Colour Shampoo

Jemne vlasy čistí a odstraňuje alkalické reziduá farby. Vďaka svojmu zloženiu s kyslým PH predchádza strate intenzity a žiarivosti farby. Látka Chroma Save pomáha zafixovať farebné pigmenty a predĺžiť ich trvanlivosť a lesk.

Colore
Starostlivosť o farbené vlasy

Farba vlasov predstavuje dôležitý prvok pre krásu a osobnosť každej ženy. Preto by mala byť neustále krásna, živá a žiarivá. Farba vlasov však býva ohrozovaná používaním príliš agresívnych šampónov, vystavovaním sa UV žiareniu a používaním stylingových produktov, ktoré sú málo šetrné k vlasovému vláknu. Je preto potrebné zafixovať farebné pigmenty vo vnútri vlasu a následne chrániť intenzitu a trvanlivosť žiarivej farby. Rada obsahuje zložku Chroma Save, ktorá je zmesou prírodných antioxidantov, špecifických pre starostlivosť po farbení. Chráni proteíny, ktoré sú prítomné vo vlase pred oxidačným stresom a zabraňuje blednutiu farby. Redukuje také škody, ktoré sú spôsobené častým fénovaním a zároveň chráni pred stresom spôsobeným vplyvmi životného prostredia (smog, dym, UV žiarenie). Čierne ríbezle pôsobia ako prirodzený antioxidant a chránia pred starnutím buniek. Proteíny z hydrolyzovanej ryže vylepšujú kvalitu vlasového vlákna a dodávajú vlasom tvar a objem. Proteíny zároveň uľahčujú rozčesávanie vlasov a zanechávajú ich hodvábne a žiarivé.

Intensive Aqua
Kúpeľná starostlivosť pre Vaše vlasy

Voda predstavuje prameň krásy nielen pre našu pleť, ale aj pre naše vlasy. Voda je komplexná zložka, ktorá je bohatá na aktívne prvky nevyhnutné pre ľudský život. Jednou z najvzácnejších vôd je voda žriedelného pôvodu. Vitality´s využíva pre svoje produkty rady Intensive Aqua žriedlovú vodu zo Spezzana. Táto voda obsahuje oligoprvky, ktoré umožňujú jednoduchšie vstrebávanie aktívnych rastlinných zložiek, ktoré boli starostlivo vybrané pre každý typ vlasov. Do žriedlovej vody zo Spezzana boli pridané výtažky z olivových, pomarančových a klementinkových listov.

X

Right Click

No right click