Gordon je nová značka tradičného pánskeho holenia na českom a slovenskom trhu. Produkty Gordon sú perfektným spojením a optimálnou kombináciou anglosaskej tradície, inovácie a prírody. Gordon je značka, ktorá sa môže pýšiť vysoko kvalitnými produktami, ktoré sú vytvárané talianskymi renomovanými laboratóriami. Produkty obsahujú tie najčistejšie prírodné ingredience, ktoré sú vhodné pre každý typ pleti. Každý produkt Gordon je dermatologicky testovaný. Všetky obaly sú naviac šetrné k životnému prostrediu, nakoľko sú 100% recyklovateľné.

thumb Labor pro 2LABOR pro - Popredná talianska značka profesionálnych kaderníckych a kozmetických doplnkov a vybavení pre salóny, založená v šesťdesiatych rokoch pánom Giuseppe Bruccolerim. Jednou z popredných značiek tejto firmy je práve Gordon.

Názov značky znamená „byť krásna“ a je vyjadrením pestovanej pokožky, ktorú je možné si uchovať aj do vysokého veku. Nemecká spoločnosť être belle bola založená pred viac než tridsiatimi piatimi rokmi a z úspechov značky dnes ťažia klientky v takmer šesťdesiatich krajinách sveta. Hlavným cieľom značky je ponúknuť kozmetičkám a spotrebiteľkám výnimočne hodnotné, účinné a dermatologicky dobre tolerované kozmetické produkty. Značka être belle si zakladá na exkluzívnej pleťovej, dekoratívnej a wellness kozmetike, rovnako ako na profesionálnom ošetrujúcom systéme. Jej prípravky sú na najvyššej úrovni a dokážu cielene odpovedať na najrôznejšie požiadavky starostlivosti o pleť.

 

Profesionálne prepracované rady, ktoré uspokoja požiadavky aj tej najnáročnejšej pokožky. Taká je pleťová kozmetika être belle. Doprajte Vašej pokožke poriadnu porciu hydratácie vďaka rade hyaluronic3, povzbuďte ju vitamínmi s radou Energy, rozmaznajte medom a kaviárom v rade Golden Skin alebo jej doprajte prémiovú anti-aging starostlivosť rady Skinvision. Vybrať si však samozrejme môžete aj z ďalších vysoko kvalitných rád. Značka être belle má odpoveď na požiadavky každej pleti. Bez povšimnutia nezostáva ani starostlivosť pre mužov, páni získajú tú najlepšiu starostlivosť vďaka produktom z rady platinmen. Pokiaľ túžite po rýchlej vzpruhe pre Vašu pleť, ponúka značka être belle perfektné ampule alebo séra s jedinečnými účinkami. Objavte kúzlo pestovanej pokožky a buďte krásna s être belle.

Krása pôsobí ako magnet. Priťahuje. Jednotlivé aspekty krásy možno ľahko pomenovať, ale to, čo tvorí skutočnú krásu, zostáva i naďalej zastreté tajomstvom. Pre zvýraznenie Vašej krásy máte vďaka être belle na výber zo širokého sortimentu make-upov i produktov pre líčenie očí a pier. Krása začína bezchybnou pleťou – pokiaľ je základ správne nanesený, pôsobí pleť jemným a hodvábnym dojmom. Vďaka výnimočným konzistenciám a rozmanitým odtieňom budú uspokojené požiadavky každého typu pleti. Bez zmeny zostáva tiež trend pier k bozkávaniu, pretože nie je nič zvodnejšie než zmyselne nalíčené pery. Podobne ako aj iné produkty dekoratívnej kozmetiky, majú aj rúže a lesky rôzne konzistencie a zodpovedajú rozmanitým požiadavkám. Pomocou očných tieňov a špirál následne urobíte skvelú bodku za bezchybným líčením. Make-up musí predovšetkým baviť. Urobte si preto čas a potešte sa každý deň leskom, ligotom a hodvábnym zložením dekoratívnych produktov être belle a vytvárajte deň čo deň svoj nový, osobný štýl.

pred viac než tridsiatimi piatimi rokmi sa začala písať história značky Alfaparf Milano. Značka vstúpila na trh s legendárnou ošetrujúcou radou Semi di Lino a s dnes už ikonickým produktom – tekutými kryštálmi. Farby značky Alfaparf Milano sú najpredávanejšími farbami Made in Italy na svete a nie náhodou je Alfaparf Milano číslom jedna medzi talianskymi značkami svetového vlasového priemyslu. V jeho portfóliu nájdete okrem farieb tiež produkty, ktoré zahrnú Vaše vlasy tou správnou starostlivosťou alebo produkty, ktoré dodajú Vašim vlasom ten správny styling. Pre tie, ktoré túžia po rovných a zároveň neodolateľne krásnych a zdravých vlasoch, ponúka značka jedinečné ošetrenie na vyrovnanie vlasov Lisse Design.

originalita, profesionalita, dlhotrvajúce a vysoko kvalitné výsledky. To je len stručná charakteristika jednej z najobľúbenejších profesionálnych talianskych značiek – Vitality´s. Značka ponúka širokú škálu produktov 100% Made in Italy pre farbenie vlasov, starostlivosť a styling. Príbeh spoločnosti Farmen, pod ktorú značka Vitality´s patrí, začal pred pol storočím, ale píše sa neustále každým dňom. Farmen je modernou spoločnosťou, ktorá verí v inováciu, investuje do výskumu a vie, aké je dôležité počúvať požiadavky svojich klientov. Cieľom značky je ponúkať vysoko kvalitné produkty s mimoriadnou účinnosťou, ktoré budú spoľahlivé a inovatívne v každom ohľade.

značka SHE Hair Extension je mladou spoločnosťou, ktorá sa však už stihla úspešne zapísať na svetový trh v oblasti predlžovania vlasov. Značka kladie dôraz na remeselné spracovanie vlasov, majstrovsky spája technológiu s inováciou a zároveň zachováva rešpekt k prírode a k životnému prostrediu. Produkty sa vyznačujú vysoko kvalitným spracovaním a jedinečnosť kvality zaručuje tiež certifikácia ISO 9001.https://www.youtube.com/watch?v=E11pUQG2094

pred viac než štyridsiatimi rokmi vznikla skupina Gruppo Gandini, ktorej zakladateľom je niekoľkonásobný majster sveta a víťaz prestížnych kaderníckych cien, pán Gigi Gandini. Dvakrát ročne obohacuje jeho tým svet výčesov a strihov jedinečným štýlom svojich kolekcií. Štýl Gandini charakterizuje elegancia, ženskosť, aktuálnosť, harmónia tvarov a farieb a v neposlednom rade tiež vyjadrenie „štýlu“ Made in Italy. Hlavnú úlohu hrá v kolekciách žena, ktorá je vždy elegantná a veľmi ženská, chce sa odlišovať a zároveň ísť s dobou, módne trendy žije, ale nepodlieha im, nemá rada výstrednosť, je vždy hrdá a vyrovnaná. Spoznajte aj Vy jedinečné trendy Gandini a nechajte sa nimi vo svojej tvorbe inšpirovať.

je celosvetovo známa talianska spoločnosť, ktorá vo vývoji svojich produktov ponúka viac než štyridsať rokov skúseností. Kladie veľký dôraz na kvalitu, ale zároveň aj na rešpekt k prírode a k životnému prostrediu. Produkty značky MIL MIL sú zamerané na každodennú starostlivosť o pokožku tela a vlasov a sú ideálne pre všetkých, ktorí si chcú uchovať mladistvý a svieži vzhľad. Najpredávanejšou radou u nás je:

 deliceDelice Solaire – pre všetkých, ktorí milujú bronzový vzhľad svojej pokožky, je ideálna rada produktov Delice Solaire. Okrem produktov, ktoré perfektne pripravia pokožku na opaľovanie, nájdete v portfóliu značky tiež opaľovacie krémy a produkty, ktoré osviežia Vašu pokožku a podporia jej bronzové opálenie. V rade nechýbajú ani prípravky po opaľovaní a vysoko kvalitné opaľovacie prípravky pre deti.

Mirato je jednou z hlavných značiek talianskeho trhu v oblasti hygieny a krásy, ktorá sa v tomto priemysle pohybuje už od roku 1960. Patrí medzi lídrov v sektore osobnej hygieny a starostlivosti o vlasy. Predvída nové trendy a súčasne odpovedá na aktuálne požiadavky doby. Rozširuje trh inovatívnymi produktami pre každodenné použitie v optimálnom pomere kvalita/cena. Najpredávanejšou radou u nás je:

 cliniansClinians – obľúbené produkty talianskej značky Clinians sú určené pre moderné ženy a ponúkajú novú cestu ako byť krásna. Značka predstavuje Vašu osobnú „kliniku krásy“. Vysoko kvalitné produkty pleťovej starostlivosti sú rozdelené do niekoľkých rád s ohľadom na typ pleti a vek každej klientky.

 

X

Right Click

No right click