Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3525
Dopredaj

Hyaluric Liplift Cream SPF 6, 15 ml

kusy s končiacou expiráciou
Hyalurónový liftingový krém na pery
Výrobce
être belleêtre belle
8/3525-0000exp
Řada
skladom
Starostlivosť o pery s anti-aging účinkom a vyplňujúcimi hyaluronovými sférami dodáva perám objem, zanecháva ich plnšie, zlepšuje štruktúru a minimalizuje jemné vrásky. Obsiahnuté vypĺňajúci hyalurónovej sféry obnovujú objem pier a dodávajú kontúram tvar. Ošetrujúcej...Čítať ďalej
Bežne 22,00 € 11,00 €

Celý popis

Starostlivosť o pery s anti-aging účinkom a vyplňujúcimi hyaluronovými sférami dodáva perám objem, zanecháva ich plnšie, zlepšuje štruktúru a minimalizuje jemné vrásky. Obsiahnuté vypĺňajúci hyalurónovej sféry obnovujú objem pier a dodávajú kontúram tvar. Ošetrujúcej látky poskytujú hydratáciu a dlhotrvajúcu ochranu.

Použitie: pre optimálne výsledky nanášajte krém niekoľkokrát denne na vyčistené partie pier.

Time Control anti-aging starostlivosť
Inovatívna technológia pestujúci radu Time Control významne ovplyvňuje a potláča známky starnutia kože, ako sú suché linky a vrásky, strata mladistvé žiarivosti pleti alebo nedostatok hydratácie. Suché linky a vrásky sú viditeľne redukované. Time Control je synergicky pôsobiacim anti-aging ošetrujúcim konceptom, ktorý efektívne redukuje vrásky pokožky tváre i očných partií. Zažite vzájomne pôsobiace kombináciu účinných látok pre mladistvo žiarivú pleť.

Redukuje hĺbku vrások až o 56% za 30 dní *

* Preukázateľné zmiernenie hĺbky vrások v rámci štvortýždňového odborne lekárskeho testu s 20 osobami v klinicko-dermatologickom výskumu.

X

Right Click

No right click