Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
5070_EB_Purity_Intense_set
Akcie

Purifying Skin Care Set, 190+150+50+50 ml

Darčekový set pre nečistú pleť
cena samostatných výrobkov
Výrobce
être belleêtre belle
8/5070-0000
Řada
skladom
Set obsahuje:1x Pure Cleansing Gel 150 ml (čistiace umývací gél)1x Refreshing Toning Gel 190 ml (osviežujúce tonikum)1x 24-Hour Facial Care Cream 50 ml (24h pleťový krém) + ZADARMO 1x Purifying Gel 50 ml (čistiaci gél) Čistiaci gél Pure - jemný, dôkladne čistiaci umývací gél dispo...Čítať ďalej
Bežne 85,50 € 73,00 €

Celý popis

Set obsahuje:
1x Pure Cleansing Gel 150 ml (čistiace umývací gél)
1x Refreshing Toning Gel 190 ml (osviežujúce tonikum)
1x 24-Hour Facial Care Cream 50 ml (24h pleťový krém)

+ ZADARMO 1x Purifying Gel 50 ml (čistiaci gél)

Čistiaci gél Pure - jemný, dôkladne čistiaci umývací gél disponuje antimikrobiálnymi účinkami, dodáva pokožke hydratáciu a ideálne pripravuje pleť na nasledujúcu starostlivosť s prípravkami radu Purity Intense.

Použitie: ráno a večer naneste na navlhčenú pokožku tváre, dobre napeňte, vmasírujte a nakoniec opláchnite dostatočným množstvom vody. Čistiaci gél je prvým krokom v starostlivosti radu Purity Intense a ponúka perfektný základ pre enzymatický peeling + masku a tonikum. Starostlivosť zakončite 24h krémom alebo pleťovým fluidom Ultra Effect. Čistiaci gél je tiež ideálny pre odstránenie make-upu. Vynechajte očné partie.

Osviežujúci tonizačný gél - pôsobí upokojujúcim a antimikrobiálnym účinkom a zároveň zjemňuje póry. Pre silnú a rovnomernú štruktúru pokožky.

Použitie: ráno a večer naneste na navlhčenú pokožku tváre, jemne vmasírujte a nechajte krátko pôsobiť. Tonizačný gél predstavuje optimálne záverečný produkt po čistení pleti čistiacim gélom Pure a po použití enzymatického peelingu a masky. Gél je ideálnym základom pre 24h tvárový krém a tvárový fluid Ultra Effect.

24 hodinový pleťový krém - jemný a rýchlo sa vstrebávajúce 24hodinový krém pre dennú starostlivosť o nečistú a mastnú pleť. Spoľahlivá antibakteriálna ochrana pred nečistotami pleti a vonkajšími vplyvmi životného prostredia - pre dlhodobo čistý a žiarivý vzhľad pleti plný zdravia.

Použitie: nanášajte na tvár ráno a večer po vyčistení pleti čistiacim gélom Pure a po tonizáciu osviežujúcim tonikom. Jemne prípravok vmasírujte. Je vhodný zvlášť pre nečistú, mastnú a podráždenú pleť. Optimálne ho možno skombinovať aj s Purity Intense enzymatickým peelingom a maskou.

Čistiaci gél - gél s rozjasňujúcim účinkom, ktorého koncentrované účinné látky normalizujú produkciu mazu a tuku, bez toho aby došlo k vysušovaniu pokožky.

Použitie: nanášajte niekoľkokrát denne lokálne na postihnuté miesta.

Purity Intense pre nečistú pleť
Účinná inovatívne starostlivosť pre tvár, krk a dekolt určená pre nečistú mastnú pleť a aknóznu pokožku. Pre účinné a viditeľné vylepšenia povrchu pokožky a pre žiarivú pleť. Nečistoty pleti nie sú v žiadnom prípade ojedinelým problémom. Postihnutá býva však nielen mladá pleť, nečistá pokožka môže predstavovať problém aj dlhú dobu po skončení pubertálneho obdobia a môže stále vyžadovať špeciálnu starostlivosť. Aby bola táto starostlivosť pokožke ponúknutá, vsádza značka etre belle na kombináciu inovatívnych účinných látok, ktoré pleť viditeľne a účinne vylepšujú.

• bez parabénov
• bez silikónov
• bez minerálnych olejov
• bez alergénnych parfumovaných olejov
• dermatologicky testované

X

Right Click

No right click