Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
1107_Gemstone_50ml

GEMSTONE Mineral Boost Cream - limited edition, 50 ml

Hydratačný pleťový krém s cennými výtažkami z minerálov - limitovaná edícia
Výrobce
être belleêtre belle
8/1107-0000
Gemstone krém je vysoko ochranný, vyživujúci a hydratačný krém, ktorý je vhodný pre celoročné používanie. Chráni pleť proti negatívnym vplyvom znečisteného životného prostredia, pomáha znovu aktivovať syntézu kolagénu, zvyšuje elasticitu pleti a dodáva viditeľne žiarivý ...Čítať ďalej
30,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

Gemstone krém je vysoko ochranný, vyživujúci a hydratačný krém, ktorý je vhodný pre celoročné používanie. Chráni pleť proti negatívnym vplyvom znečisteného životného prostredia, pomáha znovu aktivovať syntézu kolagénu, zvyšuje elasticitu pleti a dodáva viditeľne žiarivý vzhľad.

Použitie: Aplikujte ráno a večer na vyčistenú pleť.

Účinné látky:
Hematit extrakt - anti-aging zložka získaná ako minerál z oxidu železa. Stimuluje syntézu kolagénu, obnovuje mechanické vlastnosti pleti a zjemňuje viditeľné vrásky.

Crodarom mesačný kameň - jedná sa o extrakt z minerálu, ktorý chráni pred znečisteným životným prostredím. Mesačný kameň dodáva pleti žiarivý vzhľad a hydratáciu.

Drahokam SJ01- dodáva pleti hebkosť a hydratáciu.

Obsahuje tiež malé a veľké molekuly kyseliny hyalurónovej, bambucké maslo a mandľový olej.

Poznatky našej technologičky pre značku Etre Belle:
Testovala som tento nový krém Gemstone, len pripomínam, že ja mám naozaj citlivú pleť.
Krém je hutnejší, okamžite sa vstrebáva, pleť zostáva matná, nie je lesklá, teda je vhodný aj pod make-up. Výborne sa vstrebáva. Príjemná parfumácia, veľmi jemná. Po použití tohto krému je vidieť, že pleť je hladšia, vypnutá a naozaj robí Boost efekt. Odporúčam, okrem suchej pleti, na všetky typy, vrátane citlivej.

X

Right Click

No right click