Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
21359_Reconstruction_Kit2
Novinka

Reconstruciton Kit for Damaged - limited edition, 250+200+15 ml

Darčekový set pre rekonštrukciu vlasov - pre poškodené, krehké a lámavé vlasy cena samostatných výrobkov 37,30 EUR
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F21359
Set obsahuje: 1x Reconstruction Reparative Low Shampoo 250 ml1x Reconstruction Reparative Mask 200 ml1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 mlRekonštrukčný šampón - predstavuje prvú fázu pre znovuzrodenie krásy vlasov. Jemne vlasy čistí a štartuje proces rekonšt...Čítať ďalej
32,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 9 z 9

Celý popis

Set obsahuje:

1x Reconstruction Reparative Low Shampoo 250 ml
1x Reconstruction Reparative Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rekonštrukčný šampón - predstavuje prvú fázu pre znovuzrodenie krásy vlasov. Jemne vlasy čistí a štartuje proces rekonštrukcie vlasového vlákna. Pôsobí v strede vlasového vlákna a vyrovnáva nedostatok všetkých dôležitých látok. Pravidelným používaním sa zvyšuje odolnosť vlasov proti poškodeniu. Vlasy sú pružné a jemné na dotyk.

Rekonštrukčná maska - poskytuje intenzívne ošetrenie pre hĺbkovú rekonštrukciu vlasového vlákna. Zároveň posilňuje a rekonštruuje kortex vlasov a zvyšuje jeho odolnosť proti lámaniu. Pravidelným používaním sa zvyšuje odolnosť vlasov proti poškodeniu. Vyčerpané vlasy sú intenzívne regenerované a je im navrátená ich prirodzená krása.

Tekuté kryštály - univerzálny skrášľujúci fluid pre nevídaný lesk vlasov je už viac ako dvadsať rokov medzinárodným symbolom značky Alfaparf Milano. Produkt patrí zároveň medzi najnapodobňovanejší po celom svete. Tekuté kryštály chránia vlasy pred vlhkosťou a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ktoré vlasy zmatňujú a oslabujú. Bez oplachovania.

Illustration by Luisa Tosetto
LA TOS


RECONSTRUCTION - rada pre poškodené, krehké a lámavé vlasy.
Rada pre poškodené, krehké a lámavé vlasy. Intenzívne a do hĺbky rekonštruuje vlasové vlákno, zvyšuje odolnosť vlasov a dodáva im hodvábny vzhľad.

CHARAKTERISTIKA:
intenzívna terapia, ktorá postupne vlas rekonštruuje, dodáva mu silu a stratenú pružnosť. Posilňuje vlasové vlákno, zjemňuje ho a dodáva mu extrémnu hladkosť. Zároveň zaručuje perfektný lesk vlasov. Rada je obohatená o aktívnu zložku Cortex Repair, ktorá napráva poškodenie a rekonštruuje vlasové vlákno, intenzívne hydratuje a zachováva vlas jemný a hodvábny. Bambusová dreň je základnou zložkou pre silu a pružnosť vlasového vlákna vďaka vysokému obsahu kremíku.

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rada Semi di Lino schopná skvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty naviac obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výtažok z ľanového semiačka, ktoré rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantami pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť ich lesk a intenzitu.
Na obidva komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky rady Semi di Lino sú bez „nepriateľských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click