Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
21357_Diamond_Kit2
Akcie
Novinka

Diamond Kit for Normal Hair, 250+200+15 ml

Darčekový set pre lesk vlasov - limitovaná edícia - pre normálne vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F21357
Řada
skladom
Set obsahuje: 1x Diamond Illuminating Low Shampoo 250 ml1x Diamond Illuminating Mask 200 ml1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 mlRozjasňujúci šampón - dodáva vlasovému vláknu jemnosť a vitalitu. Vlasy získavajú okamžitý a dlhotrvajúci žiarivý vzhľad.Rozja...Čítať ďalej
Bežne 39,30 € 32,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 3 z 3

Celý popis

Set obsahuje:

1x Diamond Illuminating Low Shampoo 250 ml
1x Diamond Illuminating Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rozjasňujúci šampón - dodáva vlasovému vláknu jemnosť a vitalitu. Vlasy získavajú okamžitý a dlhotrvajúci žiarivý vzhľad.

Rozjasňujúca maska - intenzívne revitalizuje vlasové vlákno, dodáva vlasom jemnosť a extrémny lesk. Vlasy získavajú okúzľujúci žiarivý vzhľad.

Tekuté kryštály - univerzálny skrášľujúci fluid pre nevídaný lesk vlasov je už viac ako dvadsať rokov medzinárodným symbolom značky Alfaparf Milano. Produkt patrí zároveň medzi najnapodobňovanejší po celom svete. Tekuté kryštály chránia vlasy pred vlhkosťou a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ktoré vlasy zmatňujú a oslabujú. Bez oplachovania.

Illustration by Luisa Tosetto
LA TOS


DIAMOND - rada pre normálne vlasy

Rada pre normálne vlasy, ktoré nevyžadujú špeciálne ošetrenie, prepožičiava vlasom extrémny a dlhotrvajúci lesk, chráni a umocňuje intenzitu farby a zanecháva vlasy revitalizované a žiarivé ako diamanty!

CHARAKTERISTIKA: perfektne vyvážené zloženie, jemné, ale výnimočne účinné. Koncentráty účinných látok vlasy revitalizujú a dodávajú im ten správny mix prvkov pre ich každodennú krásu. Produkty sú obohatené o vitamínový komplex, ktorý prepožičiava vlasovému vláknu novú energiu a vďaka antioxidačným schopnostiam pôsobia látky obsiahnuté v zložení proti voľným radikálom, ktoré sú prevažne zodpovedné za starnutie vlasového vlákna.

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rada Semi di Lino schopná skvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty naviac obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výtažok z ľanového semiačka, ktoré rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantami pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť ich lesk a intenzitu.
Na obidva komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky rady Semi di Lino sú bez „nepriateľských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click