Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3800 hyaluronic Gesichtspflege-Set
Akcie

Hyaluronic Face Care Set, 50+30 ml

Hyalurónový pleťový set
cena samostatných výrobkov
Výrobce
être belleêtre belle
8/3800-0000
Řada
skladom
Set obsahuje:1x Day & Night Cream 50 ml1x Quilcklift Day & Night Serum 30 mlDenný a nočný krém - Intenzívny hydratačný denný a nočný krém. Aktívny hyalurónový komplex s trojitým účinkom pôsobí v inteligentnom viacúrovňovom systéme a dodáva kyselinu hyalurónovú do rô...Čítať ďalej
Bežne 105,95 € 82,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

Set obsahuje:
1x Day & Night Cream 50 ml
1x Quilcklift Day & Night Serum 30 ml

Denný a nočný krém - Intenzívny hydratačný denný a nočný krém. Aktívny hyalurónový komplex s trojitým účinkom pôsobí v inteligentnom viacúrovňovom systéme a dodáva kyselinu hyalurónovú do rôznych vrstiev pokožky. Hodnotný olej z hroznových jadierok, ktorý je bohatý na antioxidanty rovnako ako jojobový olej a skvalén, vhodne celé zloženie dopĺňa. Pleť je opticky vyhladenejšia, plnšia a vypnutejšia. Dochádza k reaktivácii jej mladistvej krásy.

POUŽITIE: ráno a večer naneste na pokožku po aplikácii séra hyaluronic3 Quicklift Day & Night serum.

Denné a nočné sérum - Vyplňujúce a vyhladzujúce aktívne ošetrujúce sérum s trojitým účinkom, obsahom kyseliny hyalurónovej a látkou Quicklift. Obsiahnutá kyselina hyalurónová vypĺňa v inteligentnom viacstupňovom systéme pleti vlastnú zásobáreň vlhkosti. Látka Quicklift pôsobí na pleti ako lifting, avšak bez chirurgického zákroku. Quicklift obsahuje neviditeľné vypínacie matrice, ktoré sa rýchlo vstrebávajú do pokožky a dodávajú jej dlhodobý vypnutý a pevný vzhľad.

POUŽITIE: ráno a večer aplikujte na vlhkú pokožku. Nakoniec naneste denný a nočný krém hyaluronic3.

Hyaluronic3 pre pleť s nedostatkom hydratácie
Kyselina hyalurónová disponuje schopnosťou viazať vo veľkom množstve vodu. Tá je dôležitou súčasťou pokožky pre vyvážený obsah hydratácie, pre pevnosť a elasticitu. Vďaka multiaktívnemu komplexu kyseliny hyalurónovej, ktorý je v rade hyaluronic3 obsiahnutý, dochádza k reaktivácii zásobární vlhkosti v pleti a na ich vyplnenie. Vďaka tomuto inteligentnému viacúrovňovému systému je pleť prirodzene vyplnená zvnútra. Peptidy, ktoré dodávajú pleti štruktúru, podporujú tento intenzívne hydratačný a jemne modelačný ošetrujúci účinok.

Zvýšená hydratácia pleti už po dvoch hodinách až o 79%.

X

Right Click

No right click