Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
1950-0002
Akcie

Golden Skin Care Set, 50+50+15 ml

Kaviárový darčekový set
cena samostatných výrobkov 150 e
Výrobce
être belleêtre belle
8/1950-0002
Řada
skladom
Set obsahuje:Caviar Day Cream 50 mlCaviar Night Cream 50 mlCaviar Eye Gel 15 ml Kaviárový denný krém - zamatový denný krém s obsahom špeciálneho komplexu účinných látok z kaviáru a zlata. Vďaka tomu je ideálny ako ochranný krém aj ako krém s účinnými látkami, ktoré pôsobia p...Čítať ďalej
Bežne 149,00 € 89,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

Set obsahuje:
Caviar Day Cream 50 ml
Caviar Night Cream 50 ml
Caviar Eye Gel 15 ml

Kaviárový denný krém - zamatový denný krém s obsahom špeciálneho komplexu účinných látok z kaviáru a zlata. Vďaka tomu je ideálny ako ochranný krém aj ako krém s účinnými látkami, ktoré pôsobia proti odparovaniu vlhkosti z pleti a zároveň účinne pokožku regenerujú. Aktívne účinné látky zabezpečujú vypnutý vzhľad pleti.

POUŽITIE: ráno naneste na tvár v kombinácii s prípravkami Caviar 24 Hour Care Gél, Vaviar Lifting Serum alebo Caviar Gold Ampoule a zľahka krém do pokožky vmasírujte. Ideálny ako podklad pod make-up.

Kaviárový nočný krém - vysoko hodnotný regeneračný krém poskytuje pleti cielenú obnovu. Aktívny komplex účinných látok zo zlata a kaviáru zabraňuje epidermálnej strate vlhkosti z pleti, a tým optimalizuje obsah vlhkosti pokožky. Regeneračné vlastnosti krému prepožičiavajú pleti hodvábny a vypnutý vzhľad.

POUŽITIE: večer naneste na pleť po aplikácii ampuliek Golden Skin Caviar alebo 24h ošetrujúceho gélu Golden Skin Caviar a zľahka krém do pokožky vmasírujte.

Kaviárový očný gél - zlatokaviárový komplex kombinovaný s vypínacou účinnou látkou Pullan okamžite vyhladzuje, upokojuje a rozmaznáva namáhané očné partie. Chladivá a osviežujúca gélová konzistencia krému dodáva maximum hydratácie a zmierňuje opuchy viečok. Očné partie sú viditeľne spevnené a septembra mladistvú sviežosťou.

POUŽITIE: Ľahkými ťuknutia aplikujte do očného okolia. Po vstrebaní môžete použiť očný krém.

Golden Skin revitalizačné obnova
S 23karátovým zlatom a kaviárom. Exkluzívna kombinácia účinných látok s obsahom 23karátového zlata, kaviáru, látky Immucell a medu podporuje obnovu buniek pre žiarivo krásnu pleť. Stopové prvky obsiahnuté v kaviáru, bielkoviny a minerálne látky aktivujú obnovu pokožky a väzbu vlhkosti v pleti, ktorej dodávajú regenerovaný a pružný vzhľad.

Zlato oslobodzuje pleť od balastných látok, zvyšuje obsah kyslíka v pleti a odstraňuje známky únavy. Zlato je tiež veľmi dobrým povrchovým katalyzátorom. Láme svetlo na povrchu pokožky, vďaka čomu pôsobí pokožka mladším dojmom. Pleť získava zároveň hladký a rovnomerný vzhľad.

Med pomáha zásobovať pleť hydratáciou. Obsiahnuté kyseliny prispievajú k posilneniu kyslého ochranného plášťa pokožky. Jemné, upokojujúce a prejasňujúci účinky medu zabraňujú zápalom a pleti prepožičiavajú hladký a hodvábny vzhľad.

Kaviár predstavuje pre pleť veľmi hodnotnú zložku vďaka vysokému obsahu proteínov, lipidov, lecitínu a mnohých stopových prvkov ako kobaltu, horčíka, fosforu, kremíka, medi a predovšetkým zinku. Obsahuje tiež vo vode rozpustné vitamíny a aminokyseliny. Pozitívne ovplyvňuje látkovú výmenu buniek a obsah hydratácie v pokožke. Minerály majú na pleť súčasne posilňujúce účinky. Dochádza k spomaleniu procesu starnutia a k podpore reparačného systému pokožky.

Immucell je výťažok z kvasníc, ktorý bol optimálne izolovaný a vyčistený najnovšími biotechnologickými metódami. Výťažok z kvasníc má stimulačné účinky a pozitívne ovplyvňuje tiež látkovú výmenu pokožky.

Zlepšenie pružnosti, elasticity, hydratácie a hodvábnejšia pocit pleti o viac ako 38% za 28 dní.

X

Right Click

No right click