Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
phyto
Akcie

Time Control Phytocomplex Set, 30+50+15 ml

Set anti-aging starostlivosť
cena samostatných výrobkov
Výrobce
être belleêtre belle
8/1937-0000
Řada
skladom
Set obsahuje:1x Q10 Phytokomplex Eye Cream1x Q10 Phytokomplex Creem1x Q10 Phytokomplex Serum Q10 očný krém - pre unavenú a povolenú pleť očného okolia. Efektívna očná starostlivosť aktivuje vlastné regeneračné mechanizmy a vlastnú produkciu kolagénu. Pomáha doplniť chýbajúce lá...Čítať ďalej
Bežne 137,40 € 98,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

Set obsahuje:
1x Q10 Phytokomplex Eye Cream
1x Q10 Phytokomplex Creem
1x Q10 Phytokomplex Serum

Q10 očný krém - pre unavenú a povolenú pleť očného okolia. Efektívna očná starostlivosť aktivuje vlastné regeneračné mechanizmy a vlastnú produkciu kolagénu. Pomáha doplniť chýbajúce látky a deficity pleti. Pleť je výrazne pružnejšia a pevnejšia, tmavé kruhy sú redukované. Mikro-jemné pigmenty rozptyľujú svetlo a zmäkčujú tiene na pleti a redukujú viditeľnosť drobných línií a vrások.

Použitie: aplikujte každé ráno a večer na vyčistené očné okolie, malé množstvo krému jemne vmasírujte do očného okolia.

Q10 ošetrujúcej sérum spája účinky koenzýmu Q10 s fytokomplex pre maximálne účinný ošetrujúcej koncept proti predčasným prejavom starnutia pleti. Zrelá suchá pleť získava výrazne viac pružnosti a dochádza k zmierneniu suchých vrások.

Použitie: ráno a večer aplikujte na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Nakoniec naneste zodpovedajúcu dennú alebo nočnú starostlivosť.

Q10 krém - pre zrelú pleť s potrebou regenerácie. Multiaktívny krém s koenzýmom Q10 a fytokomplex, obnovujúcim bunky, obsahuje účinné látky, ktoré pôsobia proti známkam predčasného starnutia pokožky. Ceramidy a obnovujúce rastlinné výťažky stimulujú regeneráciu buniek a dodávajú spevnenú štruktúru pleti. Pokožka pôsobí hladkým a žiarivým dojmom. S ochranným faktorom 6.

Použitie: ráno a večer naneste na pokožku po aplikácii Q10 Phytocomplex Serum.

Time Control anti-aging starostlivosť
Inovatívna technológia pestujúci radu Time Control významne ovplyvňuje a potláča známky starnutia kože, ako sú suché linky a vrásky, strata mladistvé žiarivosti pleti alebo nedostatok hydratácie. Suché linky a vrásky sú viditeľne redukované. Time Control je synergicky pôsobiacim anti-aging ošetrujúcim konceptom, ktorý efektívne redukuje vrásky pokožky tváre i očných partií. Zažite vzájomne pôsobiace kombináciu účinných látok pre mladistvo žiarivú pleť.

Redukuje hĺbku vrások až o 56% za 30 dní *

* Preukázateľné zmiernenie hĺbky vrások v rámci štvortýždňového odborne lekárskeho testu s 20 osobami v klinicko-dermatologickom výskumu.

X

Right Click

No right click