Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
energy
Akcie

Energy Face Care Set, 30+50+15 ml

Set letnej starostlivosti Energy
cena samostatných výrobkov
Výrobce
être belleêtre belle
8/1936-0000
Řada
skladom
Set obsahuje:1x Energy Vitavel Serum 30 ml1x Energy Plus A + E + C Cream 50 ml1x Energy Eye Serum 15 ml Vitavel sérum - každodenný zdroj žiarivej energie pre vašu pleť. Deriváty vitamínu C sa po vstrebaní do pleti mení na čistý vitamín C, ktorý stimuluje mikrocirkuláciu vo vnútri ple...Čítať ďalej
Bežne 97,20 € 67,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

Set obsahuje:
1x Energy Vitavel Serum 30 ml
1x Energy Plus A + E + C Cream 50 ml
1x Energy Eye Serum 15 ml

Vitavel sérum - každodenný zdroj žiarivej energie pre vašu pleť. Deriváty vitamínu C sa po vstrebaní do pleti mení na čistý vitamín C, ktorý stimuluje mikrocirkuláciu vo vnútri pleti. Zvlhčujúce rastlinné výťažky zanechávajú pleť pružnú a hladkú, s odýchnutú a sviežim vzhľadom. Známky únavy a stresu sú odstránené, pleť je znovu žiarivá a krásna.

POUŽITIE: Aplikujte každé ráno a večer na vyčistenú a tonizovanú pleť. Pokiaľ je potrebné, aplikujte následne ešte krém Energy Plus A + E + C.

Energy krém A + E + C - jemný zvláčňujúci krém pre ochranu a regeneráciu pleti. Vitamíny A, E a C poskytujú optimálnu ochranu vhodnú pre všetky typy pleti. V prípade potreby možno kombinovať s Energy C ampulkami alebo Energy C krémom. SPF 10.

POUŽITIE: Aplikujte každé ráno a večer na vyčistenú a tonizovanú pleť.

Energy očné sérum - revitalizačné, zvlhčujúce sérum pre jemné a citlivé očné okolie. Zlepšuje odolnosť pleti proti únave a zaťažujúcim vplyvom. Má upokojujúci efekt, vyrovnáva drobné línie a vrásky.

POUŽITIE: Aplikujte každé ráno a večer na vyčistené očné okolie, môžete podporiť ľahkou masážou.

Energy vysoko koncentrovaná vitamínová starostlivosť
Vitamíny sú ozajstnými multitalenty. Spoločne s minerálnymi látkami a stopovými prvkami sa počítajú k esenciálnym živinám. Platí mj. za vynikajúce antioxidanty a podporujú výstavbu pleti vlastným kolagénom. V produktoch starostlivosti o pleť chráni pred škodlivými vplyvmi životného prostredia a dodávajú unavenej a bledej pokožke energiu a žiarivý vzhľad.

K opätovnému rastu pleťových buniek prispieva najviac vitamín A, vďaka ktorému sa môže pleť tiež lepšie brániť nepriaznivým vplyvom životného prostredia. Vitamín A pomáha regenerácii pokožky, spomaľuje starnutie pleti, pôsobí proti predčasnej tvorbe vrások a zmierňuje starecké škvrny.

Vitamín C v produktoch starostlivosti o pleť chráni pokožku pred voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú bunky. Tie môžu preniknúť do pokožky napr. Slnečným žiarením. Vitamín C zadržiava tieto agresívne čiastočky na kožu a pomáha ich odstrániť.

Tiež vitamín E pôsobí ako lapač voľných radikálov. Kombinácia týchto dvoch vitamínov je zaujímavá aj z toho dôvodu, že vitamín E, ktorý je spotrebovávaný vitamínom C, môže viesť k opätovnej obnove funkcie ochrany buniek. Vitamín E je vhodný zvlášť pre slnkom namáhanú pleť, pretože zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, ktoré spôsobuje slnečné žiarenie. Prirodzené vitamíny nenahrádzajú žiadne slnečné filtre, ale sú používané ako doplnkové látky. Dodávajú pleti hodvábne jemný a hladký vzhľad.

X

Right Click

No right click