Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
28028_Gel_Igienizzante_Mani
Akcie

Gel Igienizzante Mani, 100 ml

Hygienický gél na ruky
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/23.28123/S
Řada
skladom
Alternativní zboží
V Taliansku sú tieto výrobky zaradené do oficiálnej databázy lekární a zdravotníckych zariadení pre boj s Corona vírusom. Tento fakt je garanciou stopercentnej kvality!Čistiaci gél na ruky s alkoholom. Pôsobí do niekoľkých sekúnd bez použitia mydla a vody. Nie je potrebné opl...Čítať ďalej
Bežne 3,80 € 3,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

V Taliansku sú tieto výrobky zaradené do oficiálnej databázy lekární a zdravotníckych zariadení pre boj s Corona vírusom. Tento fakt je garanciou stopercentnej kvality!

Čistiaci gél na ruky s alkoholom. Pôsobí do niekoľkých sekúnd bez použitia mydla a vody. Nie je potrebné oplachovať. Inovačný dezinfekčný gél na ruky od talianskej firmy Farmen, výrobcu profesionálnej vlasovej kozmetiky Vitality´s, obsahujúci certifikované organické zložky. Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, rýchlo sa vstrebáva a dôkladne dezinfikuje ruky. Ideálny na použitie napr. vo vlaku/autobuse, pri cestovaní, v telocvični, vo verejných priestoroch,...Obsahuje lanolín, ktorý zjemňuje a chráni pokožku.

pH 6,4 - 7,2
obsah alkoholu: min. 60%

Čistiaci gél na ruky s alkoholom. Pôsobí do niekoľkých sekúnd bez použitia mydla a vody. Nie je potrebné oplachovať. Inovačný dezinfekčný gél na ruky od talianskej firmy Farmen, výrobcu profesionálnej vlasovej kozmetiky Vitality´s, obsahujúci certifikované organické zložky. Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, rýchlo sa vstrebáva a dôkladne dezinfikuje ruky. Ideálny na použitie napr. vo vlaku/autobuse, pri cestovaní, v telocvični, vo verejných priestoroch,...


Spôsob použitia: aplikujte malé množstvo gélu na ruky a rozotrite, pokiaľ sa gél úplne nevstrebe. Určené na rýchle hĺbkové čistenie. Neoplachujte. V prípade potreby aplikáciu opakujte niekoľkokrát denne.

Upozornenie: Na vonkajšie použitie. V prípade, že sa výrobok dostane do očí, ihneď vypláchnite väčším množstvom vody. 

X

Right Click

No right click