Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
20769_Curly-Kit_Live_Your_Curls_Refining
Akcie
Novinka

Curly-Kit Live Your Curls Refining, 1 ks

Set pre vlnité a kučeravé vlasy (pre jemné vlasy)
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F20769
Řada
skladom
Set obsahuje: 1x Curls Enhancing Low Shampoo 250 ml 1x Curls Enhancing Conditioner 200 ml1x Microfiber TowelJemný šampon - zvýrazní vlny a kučery : jemne umyje, hydratuje, zjemňuje vlasy, zlepšuje rozčesávanie a odstraňuje krepatosť. Spôsob použitia: Nanest...Čítať ďalej
Bežne 41,55 € 28,00 €

Celý popis

Set obsahuje:

1x Curls Enhancing Low Shampoo 250 ml 
1x Curls Enhancing Conditioner 200 ml
1x Microfiber Towel

Jemný šampon - zvýrazní vlny a kučery : jemne umyje, hydratuje, zjemňuje vlasy, zlepšuje rozčesávanie a odstraňuje krepatosť.

Spôsob použitia: Naneste do vlhkých vlasov a napeňte. Starostlivo opláchnite. Keď je to nutné, zopakujte. Je možné miešať s pigmentami.  

Kondicionér - zvýrazňuje vlny a kučery. Možnosť oplachovať alebo použiť ako bezoplachový. Hydratuje, extra ľahký, zjemňuje vlasy, zlepšuje rozčesávanie, odstraňuje krepatosť. 

Spôsob použitia: po umytí šampónom naneste do dĺžok a koncov a nechajte pôsobiť 1 až 3 minúty. Premasírujte a starostlivo opláchnite. Pre väčšie zvýraznenie vlasov naneste rovnomerne do vlasov a pokračujte stylingom. 

Kedy by sa mal použiť Curls Defining Cream a kedy je lepšie použiť Curls Enhancing Conditioner bez oplachovania?
Curls Defining Cream je určený pre stredné až slabé vlasy, zatiaľ čo Curls Enhancing Conditioner (bezoplachový) je pre stredne silné až silné vlasy. Obidva sa používajú na zvýraznenie a kontrolu vlasov.


Uterák z mikrovlákna - pred samotným vysušením vysušte vlasy uterákom z mikrovlákna odspodu smerom hore a postláčajte prstami. Špeciálna látka z mikrovlákna zníži mechanické trenie vlasov a zanechá na nich väčšie množstvo vody, čo sú ideálne podmienky na sušenie bez krepatenia a zachlpenia. Pamätajte, aby sušiče boli nastavené na strednú teplotu pri práci.


CURLS - rada pre kučeravé a vlnité vlasy.
Definuje, hydratuje, krotí! Kučeravé a vlnité vlasy získavajú definíciu a jemnosť.

Semi di Lino Curls je rada ošetrenia na zlepšenie textúry vlnitých a kučeravých vlasov, na ich hydratáciu a ochranu ich prirodzenej krásy pred krepatosťou, ktorá je následkom vlhkosti a atmosferických vplyvov.

Výrobky rady Curls predlžujú kozmetický efekt na vlasoch po trvalej.

Climate–Proof: Technológia, ktorá sa nebojí podnebia. CLIMATE – PROOF je aktívna zložka v Semi di Lino, ktorá je schopná udržať optimálny stupeň hydratácie a chrániť vlasy pri zmene klimatických podmienok, ako je vlhkosť a teplota. 

Špecifická aktívna zložka v rade: Manketti olej - aktívny olej rady, ktorý je získavaný studenou extrakciou zo semien plodov stromu Mongongo, hydratuje, zlepšuje pružnosť a jemnosť vlasov.

Vegan formulation: Výrobky rady Semi di Lino Curls sú bez zložiek a derivátov živočíšneho pôvodu.

Bio parfumácia: Parfumácia s ovocno-kvetinovou vôňou je prírodného pôvodu a je získavaná z obnoviteľných zdrojov.

ďalej:
Urban Defence Pro: Ochranný štít proti znečisteniu.
Shine Fix Complex: 24 hodinové pôsobenie rozjasňujúcej síly od korienkov po konce vlasov.
Color Fix Complex: UV filter a antioxidant na predĺženie krásy farby.

CHARAKTERISTIKA: perfektne vyvážené zloženie, jemné, ale výnimočne účinné. Koncentráty účinných látok vlasy revitalizujú a dodávajú im ten správny mix prvkov pre ich každodennú krásu. Produkty sú obohatené o vitamínový komplex, ktorý prepožičiava vlasovému vláknu novú energiu a vďaka antioxidačným schopnostiam pôsobia látky obsiahnuté v zložení proti voľným radikálom, ktoré sú prevažne zodpovedné za starnutie vlasového vlákna.

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rada Semi di Lino schopná zkvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty naviac obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výtažok z ľanového semienka, ktorý rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantami pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť ich lesk a intenzitu.
Na obidva komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky rady Semi di Lino sú bez „nepriateľských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click