Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
20768_Curly-Kit_Live_Your_Curls_Nourishing
Akcie
Novinka

Curly-Kit Live Your Curls Nourishing, 1 ks

Set pre vlnité a kučeravé vlasy (pre silné vlasy)
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F20768
Řada
skladom
Set obsahuje: 1x Curls Hydrating Co-Wash 200 ml 1x Curls Enhancing Mask 200 ml1x Microfiber TowelJemný umývací krém - jemný nepenivý umývací krém na vlny a kučery: čistí, hydratuje a kontroluje krepatosť, kučery zanechá výrazné a jemné. Výrobok s čistiacim a z...Čítať ďalej
Bežne 43,85 € 29,00 €

Celý popis

Set obsahuje:

1x Curls Hydrating Co-Wash 200 ml 
1x Curls Enhancing Mask 200 ml
1x Microfiber Towel

Jemný umývací krém - jemný nepenivý umývací krém na vlny a kučery: čistí, hydratuje a kontroluje krepatosť, kučery zanechá výrazné a jemné. Výrobok s čistiacim a zároveň výživným a balzámovým efektom.

Spôsob použitia: naneste do vlhkých vlasov, premasírujte a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Opláchnite. Pokiaľ je to nutné, zopakujte. Môže sa striedať s Curls Enhancing Low Shampoo. Eventuálna zmena farby výrobku nemení jeho účinnosť a kvalitu.

Maska - na zvýraznenie vĺn a kučier. Intenzívne hydratačné ošetrenie, zlepšuje rozčesávanie, regeneruje, odstraňuje krepatosť, vlasy zostanú hebké a ľahké.

Spôsob použitia: aplikujte po šampóne. Nechajte pôsobiť 5 minút. Starostlivo opláchnite. Možnosť miešať s pigmentami.

Uterák z mikrovlákna - pred samotným vysušením vysušte vlasy uterákom z mikrovlákna odspodu smerom hore a postláčajte prstami. Špeciálna látka z mikrovlákna zníži mechanické trenie vlasov a zanechá na nich väčšie množstvo vody, čo sú ideálne podmienky na sušenie bez krepatenia a zachlpenia. Pamätajte, aby sušiče boli nastavené na strednú teplotu pri práci.


CURLS - rada pre kučeravé a vlnité vlasy.
Definuje, hydratuje, krotí! Kučeravé a vlnité vlasy získavajú definíciu a jemnosť.

Semi di Lino Curls je rada ošetrenia na zlepšenie textúry vlnitých a kučeravých vlasov, na ich hydratáciu a ochranu ich prirodzenej krásy pred krepatosťou, ktorá je následkom vlhkosti a atmosferických vplyvov.

Výrobky rady Curls predlžujú kozmetický efekt na vlasoch po trvalej.

Climate–Proof: Technológia, ktorá sa nebojí podnebia. CLIMATE – PROOF je aktívna zložka v Semi di Lino, ktorá je schopná udržať optimálny stupeň hydratácie a chrániť vlasy pri zmene klimatických podmienok, ako je vlhkosť a teplota. 

Špecifická aktívna zložka v rade: Manketti olej - aktívny olej rady, ktorý je získavaný studenou extrakciou zo semien plodov stromu Mongongo, hydratuje, zlepšuje pružnosť a jemnosť vlasov.

Vegan formulation: Výrobky rady Semi di Lino Curls sú bez zložiek a derivátov živočíšneho pôvodu.

Bio parfumácia: Parfumácia s ovocno-kvetinovou vôňou je prírodného pôvodu a je získavaná z obnoviteľných zdrojov.

ďalej:
Urban Defence Pro: Ochranný štít proti znečisteniu.
Shine Fix Complex: 24 hodinové pôsobenie rozjasňujúcej síly od korienkov po konce vlasov.
Color Fix Complex: UV filter a antioxidant na predĺženie krásy farby.

CHARAKTERISTIKA: perfektne vyvážené zloženie, jemné, ale výnimočne účinné. Koncentráty účinných látok vlasy revitalizujú a dodávajú im ten správny mix prvkov pre ich každodennú krásu. Produkty sú obohatené o vitamínový komplex, ktorý prepožičiava vlasovému vláknu novú energiu a vďaka antioxidačným schopnostiam pôsobia látky obsiahnuté v zložení proti voľným radikálom, ktoré sú prevažne zodpovedné za starnutie vlasového vlákna.

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktívne prvky, je rada Semi di Lino schopná zkvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty naviac obsahujú dva komplexy, ktoré sa nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzívnu zložku - výtažok z ľanového semienka, ktorý rozžiari vlasy absolútnym leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovatívnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidantami pomáhajú chrániť farbu, predĺžiť ich lesk a intenzitu.
Na obidva komplexy sa však viažu aj ďalšie aktívne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky rady Semi di Lino sú bez „nepriateľských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click