Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
183621_Sgrassatore_Igienizzante_750ml
Akcie
Novinka

Sgrassatore Igienizzante, 750 ml

Dezinfekčný čistič povrchov
Výrobce
MIRATOMIRATO
5/183621
Řada
skladom
Proti mikróbom a baktériám, dôkladne odmastňuje . vôňa čistoty. Pre čisté a dezinfikované povrchy. Spôsob použitia : rozprašovačom otočte do polohy SPRAY. Nastriekajte minimálne množstvo zo vzdialenosti 15-20 cm. Nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd a špinu zotrite vlhkou handrou...Čítať ďalej
Bežne 2,65 € 2,50 €

Celý popis

Proti mikróbom a baktériám, dôkladne odmastňuje . vôňa čistoty. Pre čisté a dezinfikované povrchy.

Spôsob použitia : rozprašovačom otočte do polohy SPRAY. Nastriekajte minimálne množstvo zo vzdialenosti 15-20 cm. Nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd a špinu zotrite vlhkou handrou. Po použití otočte rozprašovačom do polohy OFF.

UPOZORNENIE : Spôsobuje ťažké podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhotrvajúcim efektom.

Bezpečnostné odporučenie : V prípade konzultácie s lekárom uschovajte nádobu alebo etiketu výrobku. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Po použití si dôkladne umyte ruky. Neznečisťujte životné prostredie. Používajte vhodné rukavice / pomôcky k ochrane očí / tváre. V prípade zasiahnutia očí : dôkladne niekoľko minút vyplachujte. Ak je možné, vyberte si kontaktné šošovky. Neustále vyplachujte. Ak by podráždenie očí pretrvávalo, konzultujte s lekárom. Obal zlikvidujte v súlade s nariadením.

X

Right Click

No right click