Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3267_ENE_3-step_mask
Novinka

3-step Face Care Set Energy, 5 ks

Trojkrokový pleťový set s vitamínami A+E+C
Výrobce
être belleêtre belle
8/3267-0005
Alternativní zboží
Obsah:- fleecová maska- Energy očné sérum- Energy krém Plus A+E+C SPF 10Eye Serum - revitalizačné a uvolňujúce hydratačné sérum je určené pre citlivú oblasť očného okolia. Stabilný derivát vitamínu C sa v pleti premení na vitamín C a neutralizuje voľné radikály. V...Čítať ďalej
32,20 €

Související produkty

Výsledok 1 - 3 z 3

Celý popis

Obsah:
- fleecová maska
- Energy očné sérum
- Energy krém Plus A+E+C SPF 10

Eye Serum - revitalizačné a uvolňujúce hydratačné sérum je určené pre citlivú oblasť očného okolia. Stabilný derivát vitamínu C sa v pleti premení na vitamín C a neutralizuje voľné radikály. Výtažok z bifida a retinol zabraňujú známkám stárnutia pokožky, spôsobenými slnkom a zvyšujú ozajstnú schopnosť bunek. Očné partie sa stávajú odolnějšími proti známkám únavy a dochádza ku zmierneniu suchých liniek a vrások.

Plus A+C+E Cream - vyživujúca starostlivosť pre suchú zrelú pokožku. Vitamínový komplex zapracovaný do mikrosfér podporuje ochranu proti voľným radikálom, aktivuje obnovu buniek a vitamín A sa stará o vyhladenie reliéfu pleti. Prírodné hydratačné faktory odstraňujú pocity napätia v pleti, pokožka získává jemný a hedvábný vzhlad. Obsiahnutý ochranný faktor 10 chrání svetlú a citlivú pokožku pred predčasnými známkami stárnutia, zpôsobenými slnkom.

POUŽITIE: vyčistite si tvár.

Krok 1 – maska: oddelte krok 1 perforovanou linkou od kroku 2 a 3. Otvorte balenie podľa značky. Masku vyberte a rozviňte. Položte masku na tvár,napnite ju a pritlačte. Nechajte pôsobiť 15-20 minut. Potom masku odoberte a zbytky účinných látok vmasírujte.

Krok 2 – očný krém: otvorte balenie podľa značky a naneste na očné partie.

Krok 3 – krém: otvorte balenie podľa značky a na záver naneste na tvár krém.


Energy vysoko koncentrovaná vitamínová starostlivosť
Vitamíny sú skutočnými multitalentmi. Společne s minerálnymi látkami a stopovými prvkami sa priraďujú k esenciálnym živinám. Priraďujú sa aj za vynikajúce antioxidanty a podporujú výstavbu pleti vlastným kolagénom. V produktoch staroslivosti o pleť chrání pred škodlivými vplyvmi životného prostredia a dodávajú unavenej a bledej pokožke energiu a žiarivý vzhľad.

K opetovnému rastu pleťových buniek prispieva najmä vitamín A, vďaka ktorému sa môže pleť taktiež lepšie brániť nepriaznivým vlyvom životného prostredia. Vitamín A pomáhá regenerácii pokožky, zpomaľuje stárnutie pleti, pôsobí proti predčasnej tvorbe vrások a zmierňuje starecké škvrny.

Vitamín C v produktoch starostlivosti o pleť chrání pokožku pred voľnými radikálmi, ktoré poškozujú bunky. Tie môžu preniknúť do pokožky napr. slnečným žiarením. Vitamín C zadržuje tieto agresívne čiastočky na koži a pomáhá ich odstrániť.

Takisto vitamín E pôsobí ako lapač voľných radikálov. Kombinácia týchto dvoch vitamínov je zaujímavá aj z toho dôvodu, že vitamín E, ktorý je spotrebovávaný vitamínom C, môže viesť k opätovnej obnove funkcie ochrany buniek. Vitamín E je vhodný zvlášť pre slnkom namáhanú pleť, pretože zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, ktoré zpôsobuje slunečné žiarenie. Prirodzené vitamíny nenahradzujú žiadne slnečné filtry, ale sú používáné ako doplkové látky. Dodávajú pleti hedvábne jemný a hladký vzhľad.

X

Right Click

No right click