Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
D420_Beard_and Finishing_kit
Akcie

Gordon Beard and Finishing kit (5 pz.)

Darčeková sada pre úpravu fúzov
Výrobce
GORDONGORDON
4/1.D420
Řada
skladom
Obsahuje: 1x D400 Daily Beard Cleanser 150 ml1x D404 Style Invisible Gel 100ml1x D408 Beard Oil 50 ml 1x D412 klasická britva Gordon z chrómovanej mosadze1x D112 žiletky Astra (5ks)Umývací gél na bradu a fúzy - na každodennú starostlivosť o bradu a fúzy. Je svieži a j...Čítať ďalej
Bežne 89,90 € 68,00 €

Celý popis

Obsahuje:
1x D400 Daily Beard Cleanser 150 ml
1x D404 Style Invisible Gel 100ml
1x D408 Beard Oil 50 ml
1x D412 klasická britva Gordon z chrómovanej mosadze
1x D112 žiletky Astra (5ks)

Umývací gél na bradu a fúzy - na každodennú starostlivosť o bradu a fúzy. Je svieži a jemný, zlepšuje rozčesávanie, rešpektuje špecifické pH. Vďaka týmto vlastnostiam budú vaše fúzy a brada naozaj čisté, hodvábne a príjemne prevoňané : ideálny výrobok na starostlivosť o bradu. Naviac nie je agresívny pre pokožku tváre, takže ho je možné použiť kedykoľvek v priebehu dňa.

Transparentný holiaci gél - inovatívny produkt pre holenie brady. Priehľadný gél, ideálny najmä pre tích, ktorí sa rozhodnú pre definovanú úpravu brady a sledujú posledné trendy. Vzácne rastlinné extrakty a účinné látky dermoafínu pomáhajú predchádzať začervenaniu a podráždeniu, zjemňujú pokožku a bradu, uľahčujú a vyhladzujú holenie. Ukľudňujúci, zmäkčujúci a s typickou vôňou Gordon je Style Invisible Gel dermatologicky testovaný produkt pre strihanie brady, vhodný aj pre veľmi citlivú a jemnú pokožku. Doporučujeme ju tiež použiť pred holením.


Olejové tonikum na bradu - je vzácny olej, jemný a suchý, ktorý udržuje bradu hladkú a vyživovanú. Výťažky z nechtíka, slezu a ibišteka zjemňujú, ukľudňujú a naviac olej zo semien opuncie mexickej má veľké hydratačné účinky. Obsahuje veľké množstvo kyseliny linolovej, preto tiež tonizuje, ale nemastí. Používa sa v malom množstve na suché či mokré brady.

X

Right Click

No right click