Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
15016_Sun_Protective_Oil_250ml

Sun Protective Oil, 125 ml

Olej na vlasy na ochranu proti slnku
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.15016
Řada
skladom
Chráni vlasy pri vystavení slnečnému žiareniu, proti soľným usadeninám a chlóru. Olejový sprej obohatený o filtre UVA a UVB a jednu biologicky rozložiteľnú zložku, ktorá predchádza dehydratácii a chráni kozmetickú farbu bez zaťaženia. Obsah prírodných zložiek 85 %. Použiti...Čítať ďalej
15,30 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

Chráni vlasy pri vystavení slnečnému žiareniu, proti soľným usadeninám a chlóru. Olejový sprej obohatený o filtre UVA a UVB a jednu biologicky rozložiteľnú zložku, ktorá predchádza dehydratácii a chráni kozmetickú farbu bez zaťaženia. Obsah prírodných zložiek 85 %.

Použitie : nasprejujte na celú dĺžku vlasov. Aplikujte pred pobytom na slnku a po každom kúpaní.


Sun - hlavné zložky:
Olej zo semien horského jablka - je vynikajúci zdroj mastných kyselín, prevažne olejovej a linolovej, so zjemňujúcimi, ukľudňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami
Vitamíny A a E - majú antioxidačné a anti-age účinky
Fytosteroly - zložky rastlinného pôvodu, dodávajú hydratáciu a zabraňujú podráždeniu
Pura komplex – rastlinný multifunčný komplex obsahujúci: horec, medovku, borievku, ľubovník, borovicu a arniku.

Epurá
Z čistej alpskej prírody a z technológie laboratória Vitality´s vznikla Epurá. Nová rada vlasovej starostlivosti na báze certifikovaných výťažkov alpského pôvodu, obohatená o zložky pochádzajúce z Talianska a vybraných oblastí.

Absolútne bez: Silikónov, SLS, Ftalátov, SLES, Farbív, Sulfátov, PPG, Parabénov

Aby bolo možné garantovať bezpečný a biologický výrobok od semienka po výťažok, bol starostlivo vybraný Pura Complex v spolupráci s expertami na botaniku a poľnohospodárstvo. Horec, Arnika horská, Borovica lesná, Medovka lekárska, Borievka, Ľubovník bodkovaný. Tieto rastliny obsahujú botanický multifunkčný komplex, ktorý má čistiace, osviežujúce a energizujúce účinky.

X

Right Click

No right click