Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
17010_Energia_Kit_Trattamento_Caduta
Akcie
Novinka

Energia Kit Trattamento Caduta

Energizujúci set proti vypadávaniu vlasov
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/21.17010
Řada
skladom
Jedno balenie ampuliek ZADARMO!Set obsahuje: 1x Energia Bagno Energizzante Caduta 250 ml2x Energia Trattamento Energizzante Caduta 8x7 mlEnergizujúci šampón / Energizing Anti-Loss Shampoo Čistí a posilňuje vlasové vlákno a pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov. Obsiahnutá kyselina salic...Čítať ďalej
Bežne 60,30 € 35,40 €

Celý popis

Jedno balenie ampuliek ZADARMO!

Set obsahuje:

1x Energia Bagno Energizzante Caduta 250 ml
2x Energia Trattamento Energizzante Caduta 8x7 ml

Energizujúci šampón / Energizing Anti-Loss Shampoo

Čistí a posilňuje vlasové vlákno a pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov. Obsiahnutá kyselina salicylová pripravuje pokožku na následné ošetrenie a zlepšuje bunkovú výmenu. Kofeín stimuluje mikrocirkuláciu pokožky.

Posulňující ampule / Energizing Anti-Loss Treatment

Posilňuje štruktúru vlasu a pomáha predĺžiť jeho životný cyklus. Kmeňové rastlinné bunky v zložke Vitacell-Tec podporujú rast vlasov stimuláciou vlasovej cibuľky. Kúra zlepšuje mikrocirkuláciu, robí vlas silnejší a odolnejší. Ampulky obsahujú látku kapsikum, ktorá spoločne s kofeínom stimuluje mikrocirkuláciu pokožky. Zloženie bolo taktiež obohatené o kyselinu salicylovú a allantoín, ktorý zkľudňuje a chráni pokožku hlavy.


Energia
Prevencia vypadávania vlasov

Môže sa stať, že rovnováha medzi vypadávaním a rastom vlasov je narušená, a to z najrôznejších dôvodov: hormóny, dedičnosť, nepriaznivé vplyvy životného prostredia, stres, lieky, nesprávna výživa. Je teda nutné stimulovať vlasovú cibuľku a spomaliť starnutie folikuly. Rada obsahuje látku Vitacell-Tec, ktorá je založená na výtažku z kmeňových buniek z jablka, stimuluje vlasovú cibuľku, zvyšuje jej vitalitu, spomaľuje starnutie folikuly, reguluje životný cyklus vlasu a pomáha redukovať jeho vypadávanie. Obsiahnutá látka Vitaxil stimuluje vlasovú cibuľku, spomaľuje vypadávanie vlasov a podporuje ich opätovný rast.

Intensive Aqua
Kúpeľná starostlivosť pre Vaše vlasy
Voda predstavuje prameň krásy nielen pre našu pleť, ale aj pre naše vlasy. Voda je komplexná zložka, ktorá je bohatá na aktívne prvky nevyhnutné pre ľudský život. Jednou z najvzácnejších vôd je voda žriedelného pôvodu. Vitality´s využíva pre svoje produkty rady Intensive Aqua žriedlovú vodu zo Spezzana. Táto voda obsahuje oligoprvky, ktoré umožňujú jednoduchšie vstrebávanie aktívnych rastlinných zložiek, ktoré boli starostlivo vybrané pre každý typ vlasov. Do žriedlovej vody zo Spezzana boli pridané výtažky z olivových, pomarančových a klementinkových listov.

X

Right Click

No right click