Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3293-4-6000

Caviar Day Cream - limited edition Swarovski, 100 ml

Kaviárový denný krém - limitovaná edícia
Výrobce
être belleêtre belle
8/3293-6000
Akciová ponuka: Pri zakúpení krému obdržíte sekt s kúskami 22 karátového zlata zadarmo!   Špeciálne darčekové balenie s kryštálikmi Swarovski - trvale zvýhodněná cena! Zamatový denný krém s obsahom špeciálneho komplexu účinných látok z kaviáru a zlata. Vďaka tomu je...Čítať ďalej
45,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 5 z 5

Celý popis

Akciová ponuka: Pri zakúpení krému obdržíte sekt s kúskami 22 karátového zlata zadarmo!

 

Špeciálne darčekové balenie s kryštálikmi Swarovski - trvale zvýhodněná cena!

Zamatový denný krém s obsahom špeciálneho komplexu účinných látok z kaviáru a zlata. Vďaka tomu je ideálny ako ochranný krém aj ako krém s účinnými látkami, ktoré pôsobia proti odparovaniu vlhkosti z pleti a zároveň účinne pokožku regenerujú. Aktívne účinné látky zabezpečujú vypnutý vzhľad pleti.

POUŽITIE: Ráno naneste na tvár v kombinácii s prípravkami Caviar 24 Hour Care Gél, Vaviar Lifting Sérum alebo Caviar Gold Ampule a zľahka krém do pokožky vmasírujte. Ideálny ako podklad pod make-up.

Golden Skin revitalizačná obnova
S 23karátovým zlatom a kaviárom. Exkluzívna kombinácia účinných látok s obsahom 23karátového zlata, kaviáru, látky Immucell a medu podporuje obnovu buniek pre žiarivo krásnu pleť. Stopové prvky obsiahnuté v kaviári, bielkoviny a minerálne látky aktivujú obnovu pokožky a väzbu vlhkosti v pleti, ktorej dodávajú regenerovaný a pružný vzhľad.

Zlato oslobodzuje pleť od balastných látok, zvyšuje obsah kyslíka v pleti a odstraňuje známky únavy. Zlato je tiež veľmi dobrým povrchovým katalyzátorom. Láme svetlo na povrchu pokožky, vďaka čomu pôsobí pokožka mladším dojmom. Pleť získava zároveň hladký a rovnomerný vzhľad.

Med pomáha zásobovať pleť hydratáciou. Obsiahnuté kyseliny prispievajú k posilneniu kyslého ochranného plášťa pokožky. Jemné, upokojujúce a prejasňujúce účinky medu zabraňujú zápalom a pleti prepožičiavajú hladký a hodvábny vzhľad.

Kaviár predstavuje pre pleť veľmi hodnotnú zložku vďaka vysokému obsahu proteínov, lipidov, lecitínu a mnohých stopových prvkov ako kobaltu, horčíka, fosforu, kremíka, medi a predovšetkým zinku. Obsahuje tiež vo vode rozpustné vitamíny a aminokyseliny. Pozitívne ovplyvňuje látkovú výmenu buniek a obsah hydratácie v pokožke. Minerály majú na pleť súčasne posilňujúce účinky. Dochádza k spomaleniu procesu starnutia a k podpore reparačného systému pokožky.

Immucell je výťažok z kvasníc, ktorý bol optimálne izolovaný a vyčistený najnovšími biotechnologickými metódami. Výťažok z kvasníc má stimulačné účinky a pozitívne ovplyvňuje tiež látkovú výmenu pokožky.

Zlepšenie pružnosti, elasticity, hydratácie a hodvábnejší pocit pleti o viac ako 38% za 28 dní.


 

X

Right Click

No right click