Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
18570_Matte_Paste_75_ml

Matte Paste, 75 ml

Zmatňujúca pasta
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/25.F18570
Řada
skladom
Fixácia: stredná Vosk so strednou fixáciou a matným efektom, dodáva vlasu štruktúru a tvar. Pre dobre tvarované účesy, bez zaťaženia vlasov. Použitie: Rozotrite v dlaniach a naneste na vlasy. STYLE pre perfektný vzhľad počas celého dňa ! Nová pánska rada Alfaparf Milano...Čítať ďalej
12,50 €

Celý popis

Fixácia: stredná 

Vosk so strednou fixáciou a matným efektom, dodáva vlasu štruktúru a tvar. Pre dobre tvarované účesy, bez zaťaženia vlasov.

Použitie: Rozotrite v dlaniach a naneste na vlasy.

STYLE pre perfektný vzhľad počas celého dňa !

Nová pánska rada Alfaparf Milano BLENDS OF MANY_.
sa zrodila ako odpoveď na požiadavky v starostlivosti moderných mužov. Inšpirovala sa ich skutočnými príbehmi a skúsenosťami a vďaka týmto podnetom ponúka táto rada jedinečné riešenie. Kombinácia najrôznejších prvkov, vychádzajúcich z reálneho mužského sveta, tvorí základný princíp všetkých 4 rad produktov.

Urban Defence Pro Technologie Alfaparf Milano, ktorá chráni vlasy pred poškodením, ktoré spôsobuje znečistené životné prostredie. Zabraňuje, aby prachové častice a ťažké kovy prenikali do vlasového vlákna, a tak podporovali vznik volných radikálov.

Čierny čaj - prírodná ingrediencia, ktorá účinkuje trojitým spôsobom:
• pôsobí ako antioxidant - ukľudňuje podráždenú pokožku
• stimuluje - urýchľuje mikrocirkuláciu pokožky a podporuje aktivitu vlasového folikulu
• oživuje - dodáva novú energiu vlasovému vláknu a zanecháva vlas jemný a žiarivý

PLUS! Úžasná pánska vôňa všetkých produktov BLENDS OF MANY vychádza z jedinečnej kombinácie badyánu, santalového dreva a pačuli.

X

Right Click

No right click