Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
04094
Akcie

Sapone Liquido Morbidezza Naturale, 2000 ml

Tekuté mydlo prirodzená hebkosť - maxináplň
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/07000
Řada
skladom
Pre ruky, tvár a telo. Jemné a výživné. Tekuté mydlá Mil Mil sú vhodné ako alternatíva toaletného mydla na umývanie pokožky rúk, tváre a tela. Mydlá boli navrhnuté a vyvinuté pre každodennú hygienu, zanechávajú pokožku hodvábne jemnú, hydratovanú a príjemne vláčnu. Vďak...Čítať ďalej
Bežne 4,90 € 3,91 €

Související produkty

Výsledok 1 - 2 z 2

Celý popis

Pre ruky, tvár a telo. Jemné a výživné.

Tekuté mydlá Mil Mil sú vhodné ako alternatíva toaletného mydla na umývanie pokožky rúk, tváre a tela. Mydlá boli navrhnuté a vyvinuté pre každodennú hygienu, zanechávajú pokožku hodvábne jemnú, hydratovanú a príjemne vláčnu. Vďaka svojmu jemnému zloženiu sú šetrné ku všetkým typom pleti, a sú teda ideálne pre použitie celou rodinou.

Praktický opätovne uzatvárateľný uzáver.

UNIVERZÁLNY - balenie obsahuje 2 litre tekutého mydla a je vhodné pre naplnenie všetkých fliaš s dávkovačom, vyklápacím viečkom flip-top a záťahovým uzáverom push-pull. Použitie možno teda označiť ako univerzálne.

EKOLOGICKÝ - toto balenie obsahuje 4 fľaše s objemom 500 ml, 2 fľaše s objemom 1 litra a 8 fliaš s objemom 250 ml bežných značiek. Zakúpením náhradnej dvojlitrovej náplne Mil Mil okamžite ušetríte výdavky za tieto fľaše, a prispejete tak k obmedzeniu používania plastov, ktoré nie sú biologicky odbúrateľné a k redukcii objemu odpadov. Univerzálna ekologická náplň pre maximálnu úsporu - o 75% menej plastu oproti tradičnému balenia.

SPÔSOB POUŽITIA Odskrutkujte uzáver a otvorte balenie. Vyprázdnite obsah balenia pomocou ľahkého tlaku.

X

Right Click

No right click