Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
16455-apm-sdl-s-cristalli-liquidi-30-ml

Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL, 30 ml

Tekuté kryštály pre normálne vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F16455
Řada
skladom
Univerzálny zkrášlujúci fluid pre nevídaný lesk vlasov je už viac než dvadsať rokov medzinárodným symbolom značky Alfaparf Milano. Produkt patrí zároveň medzi najnapodobňovanejší po celom svete. Tekuté kryštály chránia vlasy pred vlhkosťou a nepriaznivými vnút...Čítať ďalej
14,90 €

Celý popis

Univerzálny zkrášlujúci fluid pre nevídaný lesk vlasov je už viac než dvadsať rokov medzinárodným symbolom značky Alfaparf Milano. Produkt patrí zároveň medzi najnapodobňovanejší po celom svete. Tekuté kryštály chránia vlasy pred vlhkosťou a nepriaznivými vnútornými vlivy, ktoré vlasy zmatňujú a oslabujú. Bez oplachovania.

DIAMOND - rada pre normálne vlasy.
Rada pre normálne vlasy, ktoré nevyžadujú špeciálne ošetrenie, zapožičiava vlasom extrémny a dlouhotrvajúci lesk, chrání a umocňuje intenzitu farby a zanechává vlasy revitalizované a žiarivé ako diamanty!

CHARAKTERISTIKA: perfektné vyvážené složenie, jemné, ale výnimočne účinné. Koncentráty účinných látok vlasy revitalizujú a dodávajú im ten správný mix prvkov pre ich každodennú krásu. Produkty sú obohatené o vitamínový komplex, ktorý požičiava vlasovému vláknu novú energiu a vďaka antioxidačným schopnostiam pôsobí látky obsiahnuté v zložení proti voľným radikálom, ktoré sú prevážne zodpovedné za stárnutie vlasového vlákna. 

Vďaka zloženiu, ktoré je bohaté na precízne vybrané a optimálne koncentrované aktivne prvky, je rada Semi di Lino schopná zkvalitniť každý typ vlasového vlákna. Produkty naviac obsahujú dva komplexy, ktoré se nachádzajú v každom výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzivnu složku - výtažok z ľanového semienka, ktorý rozžiarí vlasy absolutným leskom a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetruje a stará sa o všetky typy vlasov.
Color Fix komplex obsahuje inovativnu zmes UVA a UVB filtrov, ktoré spolu s obsiahnutými antioxidatmi pomáhajú chrániť farbu, predĺžit jej lesk a intenzitu.
Na oba komplexy sa však zavaýujú aj dalšie aktivne látky, ktoré uspokojujú potreby všetkých typov vlasov a optimalizujú stav vlasového vlákna. Všetky výrobky rady Semi di Lino sú bez „nepriateľských“ ingrediencií a neobsahujú sulfáty, parabény, parafíny, minerálne oleje a alergény.

X

Right Click

No right click