Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
09027-grooming-cream
09027-grooming-cream4-fullsizerender

Grooming Cream, 75 ml

Hydratačný krém na vlasy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/31.09027
Řada
skladom
Hydratuje vlasy a dodáva im optimálny tvar a lesk. Pôsobí ako ochrana pred stratou hydratácie a disponuje cennými antioxidačnými vlastnosťami. Dodáva kontrolu neposlušným vlnám a kučerám, je ideálna pre tvorbu rafinovaných účesov. S lesklým efektom. Obsahuje zelený čaj, ktorý ...Čítať ďalej
12,50 €

Celý popis

Hydratuje vlasy a dodáva im optimálny tvar a lesk. Pôsobí ako ochrana pred stratou hydratácie a disponuje cennými antioxidačnými vlastnosťami. Dodáva kontrolu neposlušným vlnám a kučerám, je ideálna pre tvorbu rafinovaných účesov. S lesklým efektom. Obsahuje zelený čaj, ktorý pôsobí ako silný antioxidant a je cenný aj pre svoje ochranné a hydratačné účinky.

For Man
Exkluzívna starostlivosť pre mužov
Starostlivosť pre mužov zahŕňa prípravky, ktoré sú vhodné pre vlasy, telo a fúzy. Všetky produkty sú bez parabénov, čím dochádza k eliminácii vzniku podráždení. Vôňa evokuje oblasť Stredomoria a krajín Orientu. V zložení nájdeme účinné látky ako napr. taurín, ktorý navracia vlasom silu a vitalitu, kyselinu salicylovú, allantoin, olej zo sladkých mandlí, z marhuľových jadier, aloe vera, bisabolol, mentol, výtažok z kokosového oleja, upokojujúci panthenol a kapsikum s antibakteriálnymi účinkami.

X

Right Click

No right click