Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
09026-working-paste

Working Paste, 75 ml

Modelačná pasta na vlasy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/31.09026
Řada
skladom
Dodáva vlasom tvar vďaka obsahu kopernice veľkonosnej, ktorá má zároveň ochranné účinky. Kopernica je nazývaná „kráľovnou vosku“ a jej vosk patrí medzi tie najcennejšie. Zloženie s ľahko spevňujúcim účinkom dovoľuje opakované tvarovanie vlasov. Remodelačná pasta je vhod...Čítať ďalej
12,50 €

Celý popis

Dodáva vlasom tvar vďaka obsahu kopernice veľkonosnej, ktorá má zároveň ochranné účinky. Kopernica je nazývaná „kráľovnou vosku“ a jej vosk patrí medzi tie najcennejšie. Zloženie s ľahko spevňujúcim účinkom dovoľuje opakované tvarovanie vlasov. Remodelačná pasta je vhodná pre všetky typy vlasov a je ideálna aj pre tvorbu kreatívnych účesov. S matným efektom.


For Man
Exkluzívna starostlivosť pre mužov

Starostlivosť pre mužov zahŕňa prípravky, ktoré sú vhodné pre vlasy, telo a fúzy. Všetky produkty sú bez parabénov, čím dochádza k eliminácii vzniku podráždení. Vôňa evokuje oblasť Stredomoria a krajín Orientu. V zložení nájdeme účinné látky ako napr. taurín, ktorý navracia vlasom silu a vitalitu, kyselinu salicylovú, allantoin, olej zo sladkých mandlí, z marhuľových jadier, aloe vera, bisabolol, mentol, výtažok z kokosového oleja, upokojujúci panthenol a kapsikum s antibakteriálnymi účinkami.

X

Right Click

No right click