Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3814-hyaluronic-reinigungsset
Akcie
3814-hyaluronic-reinigungsset1935

Hyaluronic Cleansing set

Čistiaci set s kefkou
Výrobce
être belleêtre belle
8/3814-0000
Řada
skladom
Set obsahuje:1x Hyaluronic Cleansing Mousse 100 ml1x Hyaluronic Tonic Mousse 100 ml1x čistiacu kefku Čistiaca pena - krémová hyalurónová pena čistí pokožku obzvlášť jemným a dôkladným spôsobom. Nečistoty sú šetrne odstránené a pleť je dlhodobo chránená pred stratou hydratáci...Čítať ďalej
Bežne 72,00 € 54,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 1 z 1

Celý popis

Set obsahuje:
1x Hyaluronic Cleansing Mousse 100 ml
1x Hyaluronic Tonic Mousse 100 ml
1x čistiacu kefku


Čistiaca pena - krémová hyalurónová pena čistí pokožku obzvlášť jemným a dôkladným spôsobom. Nečistoty sú šetrne odstránené a pleť je dlhodobo chránená pred stratou hydratácie.

POUŽITIE: ráno a večer naneste na navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu a krátko vmasírujte. Následne odstráňte penu dostatočným množstvom vody. Vhodná pre každý typ pleti.

Penové tonikum - osviežujúce jemné penové tonikum pre extra dávku hydratácie. Kyselina hyalurónová a výtažok z kiwi disponujú dlhotrvajúcimi účinkami a chránia pokožku pred stratou hydratácie. Tygria tráva posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a prispieva k veľmi dobrej znášanlivosti prípravku. Penové tonikum predstavuje ideálny záver čistenia pleti a optimálnu prípravu pre ďalšie ošetrujúce prípravky z rady hyaluronic3.

POUŽITIE: ráno a večer naneste na pokožku tváre, krku a dekoltu, ktorú ste predtým vyčistili čistiacou penou hyaluronic3. Krátko vmasírujte a neoplachujte. Vhodné pre každý typ pleti.

Hyalurónová čistiaca kefka - vyskúšajte inovatívnu, novú formu čistenia pleti, ktorá je príjemná a účinkuje veľmi efektívne a do hĺbky pórov. Tento elektrický aplikátor (kefka) od etre belle odstraňuje nečistoty a nerovnosti pleti obzvlášť jemným a intenzívnym spôsobom. Pre dôkladné čistenie a žiarivú, jemnú a hladkú pleť.


Hyaluronic3 pre pleť s nedostatkom hydratácie
Kyselina hyalurónová disponuje schopnosťou viazať vo veľkom množstve vodu. Tá je dôležitou súčasťou pokožky pre vyvážený obsah hydratácie, pre pevnosť a elasticitu. Vďaka multiaktívnemu komplexu kyseliny hyalurónovej, ktorý je v rade hyaluronic3 obsiahnutý, dochádza k reaktivácii zásobární vlhkosti v pleti a na ich vyplnenie. Vďaka tomuto inteligentnému viacúrovňovému systému je pleť prirodzene vyplnená zvnútra. Peptidy, ktoré dodávajú pleti štruktúru, podporujú tento intenzívne hydratačný a jemne modelačný ošetrujúci účinok.

Zvýšená hydratácia pleti už po dvoch hodinách až o 79%.

X

Right Click

No right click