Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3518-tc-retinol-peptide-repair-night-crem-30ml
3518-tc-retinol-peptide-repair-night-crem-30ml3518

Retinol Peptide Repair 0.3 Night Cream, 30 ml

Nočný regeneračný krém
Výrobce
être belleêtre belle
8/3518-0000
Řada
skladom
Pre jemnú, hladkú a žiarivú pleť. Nočná regenerácia pleti s retinol-peptidovým komplexom, kyselinou hyalurónovou a Q10. Účinný retinol môže dosiahnúť maximálneho účinku proti starnutiu hlboko v pokožke vďaka modernému prenašaču. Tento moderný retinol je kombinovaný s poko...Čítať ďalej
44,90 €

Celý popis

Pre jemnú, hladkú a žiarivú pleť.

Nočná regenerácia pleti s retinol-peptidovým komplexom, kyselinou hyalurónovou a Q10. Účinný retinol môže dosiahnúť maximálneho účinku proti starnutiu hlboko v pokožke vďaka modernému prenašaču. Tento moderný retinol je kombinovaný s pokožkou obnovujúci peptidovou zlúčeninou Matrixyl 3000, hydratačnou špeciálnou hyaluronovou kyselinou a bunky ochraňujúcím Q10. Docházdza k bunkovej regenerácii a produkciám kolagénu, sú redukované drobné, zmenšuje vrásky a známky starnutím. Navyše pomáha zjemňovať póry a celková vyrovnáva pokožku.

Použitie: Naneste na vyčistenú pokožku 1x denne večer. Ak je nutné, možno kombinovať s Night Expert Marine Rewenal Serum. Používajte, prosím, Retinol Peptide Cream iba 1x denne večer. Ak ste citlivý na slnečné žiarenie, používajte ochranné krémy v priebehu dňa.

Aktivne látky:
• InuMax Adavanced retinol
• Matrixyl 3000
• kyselina hyalurónová
• Q10
• nechtíkový, avokádový a makadamový olej

Time Control anti-aging starostlivosť
Inovatívna technológia pestujúci radu Time Control významne ovplyvňuje a potláča známky starnutia kože, ako sú suché linky a vrásky, strata mladistvej žiarivosti pleti alebo nedostatok hydratácie. Suché linky a vrásky sú viditeľne redukované. Time Control je synergicky pôsobiacim anti-aging ošetrujúcim konceptom, ktorý efektívne redukuje vrásky pokožky tváre i očných partií. Zažite vzájomne pôsobiace kombináciu účinných látok pre mladistvo žiarivú pleť.

Redukuje hĺbku vrások až o 56% za 30 dní *

* Preukázateľné zmiernenie hĺbky vrások v rámci štvortýždňového odborne lekárskeho testu s 20 osobami v klinicko-dermatologickom výskumu.

X

Right Click

No right click