Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3513
Akcie

Q10 Vital Serum, 30 ml

Q10 sérum Vital
Výrobce
être belleêtre belle
8/3513-0000
Řada
skladom
Vyživujúce regeneračné a vitalizačné komplex účinných látok s vysokým podielom koenzýmu Q10 a vitamínu A a E pre suchú a náročnú pleť. Sérum redukuje suché linky a stimuluje produkciu kolagénu a elastínu pre väčšiu pružnosť pokožky. Vysoko hodnotné rastlinné oleje stara...Čítať ďalej
Bežne 39,00 € 29,25 €

Celý popis

Vyživujúce regeneračné a vitalizačné komplex účinných látok s vysokým podielom koenzýmu Q10 a vitamínu A a E pre suchú a náročnú pleť. Sérum redukuje suché linky a stimuluje produkciu kolagénu a elastínu pre väčšiu pružnosť pokožky. Vysoko hodnotné rastlinné oleje starajú o pleť a zároveň ju chráni, ceramidy a kyselina hyalurónová spevňujú bunkovú štruktúru. Sérum optimalizuje hydratačné schopnosti pokožky.

Použitie: ráno a večer naneste na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu a zľahka sérum do pokožky vklepte. Nakoniec aplikujte zodpovedajúce dennú alebo nočnú starostlivosť.

Time Control anti-aging starostlivosť inovatívna technológia pestujúci radu Time Control významne ovplyvňuje a potláča známky starnutia kože, ako sú suché linky a vrásky, strata mladistvé žiarivosti pleti alebo nedostatok hydratácie. Suché linky a vrásky sú viditeľne redukované. Time Control je synergicky pôsobiacim anti-aging ošetrujúcim konceptom, ktorý efektívne redukuje vrásky pokožky tváre i očných partií. Zažite vzájomne pôsobiace kombináciu účinných látok pre mladistvo žiarivú pleť.

Redukuje hĺbku vrások až o 56% za 30 dní *

* Preukázateľné zmiernenie hĺbky vrások v rámci štvortýždňového odborne lekárskeho testu s 20 osobami v klinicko-dermatologickém výskumu.

X

Right Click

No right click