Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3275-01

Energy Plus A+C+E Cream SPF 10, 50 ml

Luxusný, bohatý, vitamínový krém
Výrobce
être belleêtre belle
8/3275-0000
Řada
skladom
Pre suchú, unavenú pleť, ktorá potrebuje regeneráciu.Vyživujúca starostlivosť pre suchú zrelú pokožku. Vitamínový komplex vpracovaný do mikrosfér podporuje ochranu proti voľným radikálom, aktivuje obnovu buniek a vitamín A sa stará o vyhladenie reliéfu pleti. Prírodné hyd...Čítať ďalej
35,95 €

Celý popis

Pre suchú, unavenú pleť, ktorá potrebuje regeneráciu.

Vyživujúca starostlivosť pre suchú zrelú pokožku. Vitamínový komplex vpracovaný do mikrosfér podporuje ochranu proti voľným radikálom, aktivuje obnovu buniek a vitamín A sa stará o vyhladenie reliéfu pleti. Prírodné hydratačné faktory odstraňujú pocity napätia v pleti, pokožka získava jemný a hodvábny vzhľad. Obsiahnutý ochranný faktor 10 chráni svetlú a citlivú pokožku pred predčasnými známkami starnutia, spôsobené slnkom.

POUŽITIE: ráno a/alebo večer naneste na vyčistenú a tonizovanú pleť.

Energy vysoko koncentrovaná vitamínová starostlivosť
Vitamíny sú skutočnými multitalentmi. Spoločne s minerálnymi látkami a stopovými prvkami sa priraďujú k esenciálnym živinám. Považujú sa aj za vynikajúce antioxidanty a podporujú výstavbu pleti vlastným kolagénom. V produktoch staroslivosti o pleť chránia pred škodlivými vplyvmi životného prostredia a dodávajú unavenej a bledej pokožke energiu a žiarivý vzhľad.

K opätovnému rastu pleťových buniek prispieva najmä vitamín A, vďaka ktorému sa može pleť lepšie brániť nepriaznivým vlyvom životného prostredia. Vitamín A pomáha regenerácii pokožky, spomaľuje starnutie pleti, pôsobi proti predčasnej tvorbe vrások a zmierňuje starecké škvrny.

Vitamín C v produktoch starostlivosti o pleť chráni pokožku pred voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú bunky. Tie môžu preniknúť do pokožky napr. slnečným žiarením. Vitamín C zadržiava tieto agresívne čiastočky na koži a pomáha ich odstrániť.

Vitamín E pôsobí ako lapač voľných radikálov. Kombinácia týchto dvoch vitamínov je zaujímavá aj z toho dôvodu, že vitamín E, ktorý je spotrebovávaný vitamínom C, može viesť k opätovnej obnove funkcie ochrany buniek. Vitamín E je vhodný zvlášť pre slnkom namáhanú pleť, pretože zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, ktoré spôsobuje slnečné žiarenie. Prirodzené vitamíny nenahrádzajú žiadne slnečné filtre, ale sú používané ako doplnkové látky. Dodávajú pleti hodvábne jemný a hladký vzhľad. 

X

Right Click

No right click