Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
3224

Hydro Pearl Hyper Dry Skin, 50 ml

Hydroperly pre veľmi suchú pleť
Výrobce
être belleêtre belle
8/3224-0000
Řada
skladom
Hydrodimension pre normálnu a suchú pleťHydroperly pre veľmi suchou pokožku sú určené dehydrovanej pleti, ktorá potrebuje obnoviť hydratáciu. S obsahom mukopolysacharidov, ktoré majú veľký význam pri zvýšení a udržanie obsahu vody v pleti, lanolín dodáva pleti vysokú vláčno...Čítať ďalej
41,90 €

Celý popis

Hydrodimension pre normálnu a suchú pleť

Hydroperly pre veľmi suchou pokožku sú určené dehydrovanej pleti, ktorá potrebuje obnoviť hydratáciu. S obsahom mukopolysacharidov, ktoré majú veľký význam pri zvýšení a udržanie obsahu vody v pleti, lanolín dodáva pleti vysokú vláčnosť a má schopnosť absorbovať niekoľkonásobné množstvo vody. Dôležitú súčasť perál predstavujú tiež výťažky z aloe vera a kyselina hyaluronová.

POUŽITIE: Ráno a večer naneste niekoľko hydroperel na pleť a ľahkými masážnymi pohybmi je vtriete
 do kože.

Tip: Sú vynikajúce ako podklad pod make-up. Môžeme ich použiť aj ako prvý krok starostlivosti pod denný alebo nočný krém.

Aktívne látky:
• Mucopolysacharide - veľký význam pri zvýšení a udržanie obsahu vody v pleti
• Lanolín - dodáva pleti vysokú vláčnosť, má schopnosť absorbovať niekoľkonásobné množstvo vody, než je jeho objem a vytvára pritom emulziu olej / voda
• Aloe barbadensis - zvlhčuje, hydratuje, upokojuje
• Kyselina hyalurónová - zvlhčuje a pomáha zadržať vodu v koži, prirodzená súčasť bunkového tmelu

HYDRO - PEARLS Hydratačný "perly"
Hydrodimension dávajú pleti krajší, mladší a pestovaný vzhľad. Kožné tuky spolu s prírodným hydratačným faktorom (N.M.F.) tvorí vynikajúci ochrannú kožnú bariéru (kožný film) proti negatívnym vplyvom prostredia aj proti baktériám. Zároveň chráni pleť pred vysušením. Produkty radu Hydrodimension podporujú obnovu a udržanie zdravého a funkčného kožného filmu pomocou najmodernejších ingrediencií a transportných systémov - je použitý revolučný systém mikroskopické hydrodifúze.

Efekt na pleti:
1. vynikajúca hlboká hydratácia pleti
2. podpora a stabilizácia kolagénových vlákien v pleti
3. podpora výroby vlastnej kyseliny hyalurónovej v koži

X

Right Click

No right click