Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
9.ARG SPRAY - Argan spray 100 ml

Argan for You Light Oil, 100 ml

Ošetrujúci extra ľahký olej v spreji
Výrobce
she by SO.CAPshe by SO.CAP
9/ARGAN SPRAY
Řada
skladom
Beauty Oil Spray for HairExtra ľahký ošetrujúci olej na vlasy v spreji s beta-karoténom a arganovým olejom. Vyživuje, chráni a rozžiari Vaše vlasy. Extraľahký olej v spreji môže byť použitý kedykoľvek počas dňa pre hydratáciu vlasov, zanechá ich žiarivé, lesklé a chránené....Čítať ďalej
15,50 €

Související produkty

Výsledok 1 - 6 z 6

Celý popis

Beauty Oil Spray for Hair

Extra ľahký ošetrujúci olej na vlasy v spreji s beta-karoténom a arganovým olejom. Vyživuje, chráni a rozžiari Vaše vlasy. Extraľahký olej v spreji môže byť použitý kedykoľvek počas dňa pre hydratáciu vlasov, zanechá ich žiarivé, lesklé a chránené. Vzhľadom ku svojej štruktúre je tento ošetrujúci olej vhodný aj na jemné vlasy. Okamžite sa vstrebáva.


ARGAN FOR YOU
Pestujúci rad na vlasy s arganovým olejom a beta-karoténom. Inšpirovali sme sa prírodou, aby sme Vám ponúkli ARGAN FOR YOU, výnimočnú rad výrobkov, ktorý sa stará o zdravie a kondíciu vlasov a viditeľne zlepšuje výsledok všetkých ošetrení ako je styling a farbenie. Zloženie výrobkov ARGAN FOR YOU sú obohatené o arganový olej, výnimočnú zložku získanú z bobúľ Argan, ktorá chránila pleť a vlasy arabských žien pred agresívnym vplyvom slnka a púšte. Arganový olej sa získava za studena z plodov rastliny Argania Spinosa, čo je strom vysoký 8-10 metrov, môže rásť až 150-200 rokov v ťažkých životných podmienkach. Táto vzácna rastlina rastie len v oblasti Souss, trojuholníka medzi Marakéšom, Agadirom a Atlantickým oceánom.

X

Right Click

No right click