Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
9.ARG OLIO2 - Arganový olej 30 ml

Argan for You Olio, 30 ml

Ošetrujúci olej
Výrobce
she by SO.CAPshe by SO.CAP
9/ARGAN OLIO2:
Řada
skladom
Alternativní zboží
Beauty Oil for Hair Olej na vlasy s beta-karoténom a arganovým olejom na intenzívne ošetrenie pre všetky typy vlasov. Okamžite sa vstrebe, nemastí, nezanecháva zvyšky. Poskytuje hlbokú hydratáciu a zanechá vlasy hodvábne jemné s neuveriteľnými odleskami. Arganový olej, bohatý na vi...Čítať ďalej
12,00 €

Související produkty

Výsledok 1 - 6 z 6

Celý popis

Beauty Oil for Hair

Olej na vlasy s beta-karoténom a arganovým olejom na intenzívne ošetrenie pre všetky typy vlasov. Okamžite sa vstrebe, nemastí, nezanecháva zvyšky. Poskytuje hlbokú hydratáciu a zanechá vlasy hodvábne jemné s neuveriteľnými odleskami. Arganový olej, bohatý na vitamín E, posilňuje vlasy a chráni ich pred voľnými radikálmi. Beta-karotén, okrem toho, že posilňuje obranu pred voľnými radikálmi a zostarnutím, obnovuje energetické rezervy vlasového vlákna. Obsahuje UV filter. Obsahuje najkvalitnejšie ingrediencie.


ARGAN FOR YOU
Pestujúci rad na vlasy s arganovým olejom a beta-karoténom. Inšpirovali sme sa prírodou, aby sme Vám ponúkli ARGAN FOR YOU, výnimočnú rad výrobkov, ktorá sa stará o zdravie a kondíciu vlasov a viditeľne zlepšuje výsledok všetkých ošetrení ako je styling a farbenie. Zloženie výrobkov ARGAN FOR YOU sú obohatené o arganový olej, výnimočnú zložku získanú z bobúľ Argan, ktorá chránila pleť a vlasy arabských žien pred agresívnym vplyvom slnka a púšte. Arganový olej sa získava za studena z plodov rastliny Argania Spinosa, čo je strom vysoký 8-10 metrov, môže rásť až 150-200 rokov v ťažkých životných podmienkach. Táto vzácna rastlina rastie len v oblasti Souss, trojuholníka medzi Marakéšom, Agadirom a Atlantickým oceánom.

X

Right Click

No right click