Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
effecto-moussen
Akcie

Fixing Restructuring Mousse Strong - Normale, 250 ml

Regeneračná tužiaca pena (stredná fixácia)
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/25.08001
Řada
skladom
Mousse Fissativa RistrutturanteStredná fixácia Pena bola špeciálne vyvinutá pre tvorbu mäkkých objemov a pre dodanie prirodzenej podpory účesu. Prepožičiava vlasom výnimočný lesk. Obsiahnutý D-panthenol zaisťuje vlasom optimálnu hydratáciu a komplexnú ochranu vlasov. Vďaka v...Čítať ďalej
Bežne 8,90 € 6,08 €

Celý popis

Mousse Fissativa Ristrutturante

Stredná fixácia

Pena bola špeciálne vyvinutá pre tvorbu mäkkých objemov a pre dodanie prirodzenej podpory účesu. Prepožičiava vlasom výnimočný lesk. Obsiahnutý D-panthenol zaisťuje vlasom optimálnu hydratáciu a komplexnú ochranu vlasov. Vďaka verzii so silnou fixáciou dokážete vytvoriť štrukturované účesy, pena dodáva maximálnu podporu aj veľmi náročným a prepracovaným účesom. Zanecháva vlasy hodvábne jemné a lesklé.


EFFÉCTO
Profesionálna vlasová starostlivosť a styling pre Vaše vlasy
Vitality´s Effécto ponúka kompletnú škálu produktov pre starostlivosť a styling vlasov. Ošetrujúce prípravky dodávajú vlasom hydratáciu, tvar a vytvárajú vo vlasoch prirodzený efekt. Uľahčujú rýchle sušenie. Nezaťažujú vlasy a nezanechávajú zvyšky. Produkty sú dostupné v salónnom balení a vďaka praktickým dávkovacím systémom optimalizujú čas na salóne. Effécto je synonymom kvality aj zárukou výhodného nákupu.

X

Right Click

No right click