Do poštovného zadarmo Vám chýba 40,00 €
420_140408

Teint Perfectionist Compact Powder, 10 g 01

Kompaktný púder pre mastnú pleť
Výrobce
être belleêtre belle
8/0420-0001
Řada
skladom
Dekorativka 420
Pre prirodzene zamatový vzhľad pleti a vysoké pohodlie pri nosení. Obsahuje látky, ktoré stimulujú maz, zmatňujú a dodávajú hydratáciu. Aloe vera reguluje hydratáciu a výťažok z bobúľ acai, bohatých na vitamín C, chráni pred škodlivými vplyvmi životného prostredia. Pleť zí...Čítať ďalej
15,50 €

Celý popis

Pre prirodzene zamatový vzhľad pleti a vysoké pohodlie pri nosení. Obsahuje látky, ktoré stimulujú maz, zmatňujú a dodávajú hydratáciu. Aloe vera reguluje hydratáciu a výťažok z bobúľ acai, bohatých na vitamín C, chráni pred škodlivými vplyvmi životného prostredia. Pleť získava okamžite jemnejší a rovnomernejší vzhľad.

PLEŤ
Krása začína bezchybnou pleťou. Ak je základ správne nanesený, pôsobí pleť jemným a hodvábnym dojmom. Považujte svoju pleť za plátno umelca. Vďaka optimálnemu základnému "náteru", ktorý môže byť prirodzene ľahký i perfektne krytie, dochádza k zjednoteniu pleti a make-upu bez výrazných farebných prechodov. Vďaka výnimočným konzistenciám a rozmanitým odtieňom sú uspokojené požiadavky pre každý typ pleti! Nájdite si tiež Vy svoj make-up, ktorý Vám bude vyhovovať!

X

Right Click

No right click